GP Polski na żużlu – Zmarzlik faworytem bukmacherów

Ocena 4.33/3 głosy
Odbieram bonus! Idź do TOTALbet

Wykorzystaj super bonus TOTALbet!

Żużlowe mistrzostwa świata wchodzą w decydującą fazę. W sobotę na torze we Wrocławiu odbędzie się GP Polski, piąta runda cyklu Speedway GP. Faworytem legalnego bukmachera TOTALbet jest Bartosz Zmarzlik, a po piętach depczą mu Maciej Janowski i Emil Sajfutdinov. W ofercie znaleźć można także nietypowy zakład, czy Sindy Weber zostanie pierwszą kobietą, która wygra ligowy bieg z mężczyznami!

Zmarzlik w klasyfikacji generalnej SGP zajmuje czwarte miejsce ze stratą trzech punktów do lidera Sajfutdinova. Ostatnio Polak prezentuje znakomitą formę, co wpływa na to, że znalazł się na szczycie listy notowań. Wygraną Zmarzlika we Wrocławiu można obstawić po kursie 4.50. Wygrana Janowskiego lub Sajfutdinova wyceniona została na 6.00, a dalej znajdują się Tai Woffinden (6.50), Leon Madsen (8.00), Jasone Doyle (10.00), Artem Łaguta (10.00) i Patryk Dudek (12.00).

- Bartek Zmarzlik przez cały sezon prezentuje bardzo wysoką formę i na pewno zrobi wszystko, żeby wygrać w Polsce. Wysoko oceniam też szanse Maćka Janowskiego, który jako zawodnik Sparty będzie gospodarzem obiektu. Podobnie jak Tai Woffinden, który jednak wraca po kontuzji i będzie mu ciężko nawiązać walkę – analizuje kierownik działu bukmacherskiego TOTALbet i specjalista od sportu żużlowego Kamil Stachowicz.

W ofercie bukmachera znajdują się zarówno zakłady na zawody, jak i kwalifikacje. Można postawić, kto okaże się lepszy z pary Zmarzlik vs Janowski (1.60 2.20), czy Sajfutdinov – Łaguta (1.50 2.40). Podczas zawodów dostępne będą także zakłady na żywo.

To nie wszystko, co bukmacherzy przygotowali dla kibiców żużla. W sobotę dojdzie do historycznego wydarzenia w 2. lidze żużla. W składzie Polonii Piła na mecz z Wandą Kraków znalazła się kobieta - Sindy Weber! Kurs na to, że zostanie pierwszą panią, która wygra ligowy bieg z mężczyznami, ustalono na poziomie 3.00!

Cały sezon żużlowy można obstawiać na totalbet.pl

źródło: informacja prasowa

Idź do TOTALbet Idź do TOTALbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w TOTALbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totalbet/news/gp-polski-na-zuzlu-zmarzlik-faworytem-bukmacherow

Oceń ten tekst