Irokez czy Psychopata. Kursy TOTALbet na galę FEN 25

Ocena 4.77/13 głosów
Odbieram bonus! Idź do TOTALbet

Wykorzystaj super bonus TOTALbet!

Już w najbliższą sobotę odbędzie się kolejna gala sportów walki organizacji Fight Exclusive Night!  W amfiteatrze w Ostródzie zobaczymy 7 pojedynków w formule MMA oraz 2 starcia w K-1. W walce wieczoru zmierzą się Maciej Jewtuszko oraz Vaso Bakocevic, czyli „Irokez” z „Psychopatą”. Kto będzie górą w tym starciu? Zapraszamy na analizę kursów legalnego bukmachera TOTALbet.

Głównym daniem sobotniej gali będzie rewanżowe starcie Jewtuszki z Bakocevicem. Do pierwszej walki doszło w 2014 roku, wtedy lepszy okazał się Polak, który pokonał „Psychopatę” przez nokaut w trzeciej rundzie. Jak będzie tym razem?

Od tamtego pojedynku minęło sporo czasu, w którym kariery obu zawodników poszły zupełnie innym torem. Irokeza po wygranej z Bakocevicem mogliśmy oglądać w klatce zaledwie trzy razy, Czarnogórzec w tym czasie stoczył aż 32 walki! W swoich ostatnich 12 starciach przegrał zaledwie raz. Faworytem jednak jest Jewtuszko – kurs na jego zwycięstwo to 1.65. Wygraną Czarnogórzec można obstawić z mnożnikiem 2.10.

- Co ciekawe, na razie więcej Klientów szuka w tej walce niespodzianki, stawiając na Bakocevica – zdradza starszy analityk sportowy TOTALbet Marcin Piechota.

Zdaniem bukmacherów, walka będzie dynamiczna i efektowna. Raczej nie potrwa pełnego dystansu. Kurs na to, że zakończy się przed czasem, wynosi zaledwie 1.45.

Jeszcze krótsze może być starcie ambasadora TOTALbet Rafała Kijańczuka. „Kijana” zmierzy się z Adamem Kowalskim i kurs na to, że wygra przez nokaut, wynosi 1.23.

W drugiej walce wieczoru dojdzie do starcia o pas kategorii piórkowej, a zmierzą się w niej weteran polskiej sceny MMA – Adrian Zieliński z niebezpiecznym Brazylijczykiem Fabiano Silvą. Faworytem starcia jest olsztynianin, dla którego występ przed własną publicznością będzie dodatkową motywacją. Kurs na wygraną Zielińskiego wynosi 1.47.

- Nie zapominajmy o ciekawej walce pań, w której Katarzyna Lubońska zmierzy się z Izabelą Badurek. Obie zawodniczki są popularne w Polsce i starają się odbudować mocną pozycję na rynku. Przypomnę, że Lubońska była w KSW, a Badurek zaliczyła debiut w UFC. Wygrana w Ostródzie będzie miała dla nich duże znaczenie – dodaje Piechota. Wszystkie walki FEN 25 można obstawiać na totalbet.pl – zarówno przed galą, jak i w zakładach na żywo!

Idź do TOTALbet Idź do TOTALbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w TOTALbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totalbet/news/irokez-czy-psychopata-kursy-totalbet-na-gale-fen-25

Oceń ten tekst