Kasomania 2.0 w TOTALbet zakończona

Ocena 5.00/6 głosów
Odbieram bonus! Idź do TOTALbet

Wykorzystaj super bonus TOTALbet!

Stało się! W piątek 31 maja rozlosowano nagrody główne w loterii promocyjnej TOTALbet „Kasomania 2.0”. Mercedes CLA trafił do Mariusza z województwa mazowieckiego. – To najszczęśliwszy dzień w życiu! Nigdy nic nie wygrałem, nawet kuponu – mówił w emocjach zwycięzca. Przyznano też nagrody pieniężne 50 000 zł, 30 000 zł i 2 x 10 000 zł.

Na ten moment gracze czekali od lutego, gdy rozpoczęła się Kasomania 2.0. Zbierane przez kilka miesięcy losy trafiły do cyfrowej urny, z której program komputerowy wylosował zwycięzców. Najwięcej szczęścia miał Mariusz, zdobywca Mercedesa CLA.

- O ja… Naprawdę? Słuchajcie, wygrałem Mercedesa! Przepraszam, akurat jestem w pracy – dzielił się emocjami klient z województwa mazowieckiego. Teraz pozostanie już tylko dopełnić formalności, zarejestrować auto i wyjechać nim z salonu MB Motors Mercedes-Benz w Piasecznie.

Nagroda za lojalność

Najwyższa nagroda pieniężna w wysokości 50 000 zł trafiła do Mateusza z Krakowa. Dobrą wiadomość przyjął raczej na chłodno.

- Wygrałem 50 000 zł? Fajnie, dziękuję. Szczerze mówiąc nie zwracałem uwagi na te losowania, bo nie sądziłem, że mogę wygrać  – powiedział zdobywca 50 000 zł.

Inaczej Kasomanię traktuje Ireneusz, do którego trafiło 30 000 zł.

- Dziękuję za miłą wiadomość! Kasomania dawała mi motywację do gry. Te 30 000 to nagroda za lojalność. Szkoda, że to już koniec loterii, bo tego typu promocja wyróżnia was na rynku bukmacherskim – skomentował Ireneusz.

Druga edycja Kasomanii dobiegła więc końca. Od lutego TOTALbet rozdał 550 000 zł i Mercedesa CLA, uszczęśliwiając wiele osób. Już w sobotę wystartuje inna loteria Lucky Look. Szczegóły wkrótce!

Idź do TOTALbet Idź do TOTALbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w TOTALbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totalbet/news/kasomania-2-0-w-totalbet-zakonczona

Oceń ten tekst