Kubacki wyprzedził Stocha – kursy TOTALbet na TCS

Ocena 3.00/2 głosy
Odbieram bonus! Idź do TOTALbet

Wykorzystaj super bonus TOTALbet!

Przed nami drugi konkurs 68. Turnieju Czterech Skoczni. We wtorek kibice obejrzą kwalifikacje, a w noworoczne popołudnie konkurs na słynnej skoczni w Garmisch-Partenkirchen. Kto jest faworytem bukmacherów i jakie szanse mają Polacy? Zapraszamy na analizę kursów legalnego bukmachera TOTALbet.  

Po pierwszych zawodach w Oberstdorfie doszło do zmiany lidera w polskiej ekipie. Według bukmacherów największe szanse na końcowy triumf w naszej kadrze ma Dawid Kubacki (kurs 15.00). Kamil Stoch spadł w notowaniach na 9. miejsce (kurs 45.00), a z Polaków wyprzedził go także Piotr Żyła (30.00). Po zwycięstwie w Oberstdorfie w roli faworyta umocnił się Ryoyu Kobayashi – kurs na jego wygraną w całym turnieju to 1.55.

Skocznia Grosse Olympiaschanze w Ga-Pa uchodzi za kluczowy moment rywalizacji. Specyfika obiektu sprawia, że można stracić tu sporo punktów. Kamil Stoch wie, jak daleko tutaj skakać – w 2018 roku był pierwszy, a w 2017 drugi. Dlatego sporo klientów TOTALbet wybiera zakłady H2H i stawia na Polaka – na przykład Stoch vs. Eisenbichler (kursy 1.781.92).

Zachęcająco wyglądają również kursy na Dawida Kubackiego, który był trzeci w Oberstdorfie. Można postawić na przykład, że Polak pokona Philippa Aschenwalda po kursie 1.82. Zwycięstwo Dawida w Ga-Pa bukmacherzy wycenili na 17.50.

Aktualne pozostaje pytanie, czy Kobayashi wygra wszystkie cztery konkursy. Jest to bardzo trudne zadanie, dlatego stawiając, że tak się stanie, można pomnożyć stawkę przez 6.50.

Turniej Czterech Skoczni i cały sezon Pucharu Świata w skokach można obstawiać na TOTALbet.pl.

Idź do TOTALbet Idź do TOTALbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w TOTALbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totalbet/news/kubacki-wyprzedzil-stocha-turniej-czterech-skoczni

Oceń ten tekst