Lech odpuści Piastowi? Bukmacherzy reagują

Ocena 4.75/8 głosów
Odbieram bonus! Idź do TOTALbet

Wykorzystaj super bonus TOTALbet!

Lech Poznań postąpi zgodnie z duchem sportu i zagra z Piastem Gliwice o zwycięstwo? Czy odpuści walkę, by mistrzem nie została Legia Warszawa? Te pytania od środy zadaje sobie cała piłkarska Polska. Firmy bukmacherskie zachowują ostrożność, wystawiając bardzo niski kurs na wygraną Piasta. 

Na polskich i światowych rynkach kurs na zwycięstwo Piasta wynosi średnio 1.40. Nie jest to współczynnik, który odzwierciedla tylko formę sportową obu drużyn.

- W normalnej sytuacji i bez pogłosek o odpuszczaniu meczu, kurs na wygraną Piasta wynosiłby około 1.80. Firmy obniżyły współczynnik do 1.40, by zabezpieczyć się przed ewentualnymi stratami. Podobne sytuacje zdarzają się na mundialu, gdy dwóm drużynom do awansu z grupy wystarczy remis. Wtedy kurs na takie rozstrzygnięcie też jest wyjątkowo niski – tłumaczy analityk sportowy legalnego polskiego bukmachera TOTALbet Arkadiusz Ciołek.

Rozstrzygnięcia w grupie mistrzowskiej zapadną w niedzielę. Piast podejmuje Lecha i jeśli wygra, na pewno zostanie mistrzem Polski. W tym samym czasie Legia zagra u siebie z Zagłębiem Lubin. Obrońcy tytułu tracą do Piasta dwa punkty, więc zwycięstwo jest im niezbędne do przedłużenia nadziei. Kurs na wygraną Legii z Lubinem wynosi 1.55.

W grupie spadkowej ostatnią niewiadomą jest los Miedzi Legnica, która musi wygrać z Wisłą Kraków i liczyć na porażkę Wisły Płock z Zagłębiem Sosnowiec. Kurs na wygraną Miedzi wynosi 2.65. Wszystkie mecze można obstawiać na totalbet.pl.

Kurs TOTALbet na mistrzostwo Polski przed 37. kolejką Ekstraklasy:

Piast Gliwice – 1.18

Legia Warszawa – 5.00

źródło: informacja od bukmachera

Idź do TOTALbet Idź do TOTALbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w TOTALbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totalbet/news/lech-odpusci-piastowi-bukmacherzy-reaguja

Oceń ten tekst