Mercedes od TOTALbet w Kasomanii 2.0 już u zwycięzcy!

Ocena 4,75/5 | 8 głosów

Wygranie Mercedesa CLA w loterii promocyjnej TOTALbet „Kasomania 2.0” było dużym przeżyciem dla Mariusza z Nasielska. W czwartek 13 czerwca nasz Klient wyjechał nowym autem z salonu MB-Motors Mercedes Benz w Piasecznie. – To jeden z najszczęśliwszych dni w życiu. Dziękuję TOTALbet! – mówi zdobywca nagrody głównej.

Szczęście uśmiechnęło się do Mariusza 31 maja, gdy doszło do finałowego losowania Kasomanii 2.0. Z tysięcy osób, uprawnionych do walki o samochód, padło właśnie na los Mariusza. Od czwartku auto jest już w rękach nowego właściciela.

W pierwszych dniach po zakończeniu Kasomanii należało załatwić formalności. Później można już było umówić się w salonie po odbiór auta. Był szampan, były kwiaty i kokarda na masce. Samochód zrobił na żywo fantastyczne wrażenie.

- Szczerze mówiąc, myślałem, żeby go sprzedać, ale gdy usiadłem w środku, zacząłem się wahać. Jest fantastyczny! Może jeszcze go sobie zostawię – cieszył się zwycięzca.

To nie był koniec atrakcji, bo pan Mariusz został zaproszony do Ostródy na galę sportów walki FEN 25, której TOTALbet był sponsorem. Ze stolika dla VIP-ów, w towarzystwie m.in. wiceprezesa - dyrektora generalnego TOTALbet Marcina Giery i dyrektora marketingu Adriana Furmańczyka, gracz obejrzał 9 ciekawych pojedynków.

- To była super impreza, a ludzie z TOTALbet mają dużą klasę. Od tej pory mam do nich wyłącznie szacunek. Zapewniliście mi niezapomniane przeżycia – podkreślał pan Mariusz.

Kolejna edycja loterii TOTALbet Kasomania planowana jest na jesień tego roku. Zobaczymy do kogo szczęście uśmiechnie się tym razem!

Mercedes w konkursie TOTALbet

Zwycięzca konkursu Kasomanii 2.0

TOTALbet

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner