Mocne uderzenie - TOTALbet z FEN MMA

Ocena 4/5 | 4 głosy

Mocnym uderzeniem wchodzimy na rynek sportów walki. TOTALbet został oficjalnym sponsorem organizacji Fight Exclusive Night. Pierwsza gala FEN pod naszym patronatem odbędzie się 16 marca w warszawskiej hali COS Torwar.

FEN jest drugą największą polską organizacją MMA. Na rynku funkcjonuje od 2013 roku, a gale transmitowane są w Telewizji Polsat. Wyróżnikiem FEN są walki zarówno w formule MMA, jak i K1. Obecnymi mistrzami federacji są m.in. Andrzej Grzebyk, Mateusz Rębecki, Arkadiusz Wrzosek czy Radosław Paczuski. 

Walką wieczoru FEN 24 na Torwarze będzie starcie Arkadiusza Wrzoska (11-5) z Patrickiem Schmidem (38-13), ciekawie zapowiada się także „freak fight” raperów – Araba i Wujka Samo Zło. Już dziś TOTALbet posiada najszerszą ofertę zakładów na FEN 24.

- Współpraca TOTALbet z prężnie rozwijającą się organizacją FEN MMA, to dla firmy kolejny krok do przodu. Chociaż wciąż jesteśmy młodym graczem na rynku, produkt mamy już niemal kompletny, więc przyszedł czas na pokazanie go światu. Wierzymy, że wspólne działania z FEN będą do tego idealne i są dobrą drogą do zaprezentowania się szerszej publiczności – mówi dyrektor marketingu TOTALbet Adrian Furmańczyk.

- Cieszę się, że udało nam się rozpocząć współpracę z TOTALbet – wiodącą firmą bukmacherską w naszym kraju. Liczę na to, że na tej współpracy zyskają obie strony i zrobimy milowy krok w kierunku naszego wspólnego rozwoju – dodaje Paweł Jóźwiak, prezes FEN.

Współpraca TOTALbet z FEN MMA przyniesie kibicom same korzyści. Bukmacher zorganizuje konkurs, w którym do wygrania będą bilety na galę, oraz przygotuje specjalną promocję dla kibiców MMA. 

TOTALbet

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner