Piast, Legia, Lechia – polskie kluby walczą o Ligę Europy!

Ocena 4.43/7 głosów
Odbieram bonus! Idź do TOTALbet

Wykorzystaj super bonus TOTALbet!

Droga polskich klubów do europejskich pucharów jest wyboista, ale jeszcze nie wszystko stracone. W czwartek trzy nasze zespoły rozegrają mecze w 2. rundzie eliminacji Ligi Europy. Zdaniem bukmacherów TOTALbet, największe szanse na awans do fazy grupowej ma Legia Warszawa.

Na placu pozostały trzy drużyny: Piast, Legia i Lechia. Wszystkie w czwartek wystąpią w roli gospodarza, a podejmą rywali z (kolejno) Łotwy, Finlandii i Danii. Najtrudniejsze zadanie czeka gdańszczan.

Lechia Gdańsk – Broendby IF         

2.42     3.40     3.00

Broendby to czwarta drużyna poprzedniego sezonu ligi duńskiej. W barwach klubu występuję polski napastnik Kamil Wilczek. Duńczycy są wyżej notowani, mają większe pucharowe doświadczenie i droższych piłkarzy. Ale trener Piotr Stokowiec zapowiada, że jego piłkarze nie zamierzają prosić o najniższy wymiar kary. Gracze mogą poszukać okazji w zakładach pobocznych, np. obie drużyny strzelą gola: TAK 1.80.

Piast Gliwice – Riga FC                    

1.60     3.90     6.60

Kibice mają prawo oczekiwać, że mistrzowie Polski poradzą sobie z tą przeszkodą. Łotewski rywal jest niżej notowany, ma w składzie kilku piłkarzy, którzy okazali się zbyt słabi na polską Ekstraklasę. A podopieczni Waldemara Fornalika na początku sezonu prezentują dobrą formę. Zakład na „1” z kursem 1.60 nie wydaje się więc złym pomysłem.

Legia Warszawa - Kuopio Ps           

1.33     5.20     10.00

Patrząc na kursy wydaje się, że przed Legią najłatwiejsze zadanie. Ale mogą być to pozory. Wicemistrzowie Polski na razie nie prezentują dobrej gry, męczą się zarówno w pucharach, jak i w lidze. Z kolei Finowie w 1. rundzie wyeliminowali solidny białoruski klub FK Witebsk. Niespodzianka może przynieść niezły zarobek, na przykład przy remisie stawka gracza zostanie pomnożona przez 5.20!

Szanse polskich klubów na awans do fazy grupowej LE (kursy TOTALbet)

  • Legia Warszawa awansuje do fazy grupowej Ligi Europy - 3.75
  • Piast Gliwice awansuje do fazy grupowej Ligi Europy - 7.50
  • Lechia Gdańsk awansuje do fazy grupowej Ligi Europy - 15.00
  • Którykolwiek z polskich klubów zagra w fazie grupowej LE -  3.30
Idź do TOTALbet Idź do TOTALbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w TOTALbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totalbet/news/piast-legia-lechia-polskie-kluby-walcza-o-lige-europy

Oceń ten tekst