Weekend piłkarskich hitów – kursy bukmachera

Ocena 4.71/7 głosów
Odbieram bonus! Idź do TOTALbet

Wykorzystaj super bonus TOTALbet!

Przed nami weekend pełny piłkarskich emocji! W Polsce obejrzymy mecz mistrza z wicemistrzem (Piast – Legia), we Włoszech Derby d’Italia (Inter – Juventus), a w Hiszpanii hit Barcelona- Sevilla! Legalny bukmacher TOTALbet przygotował szeroką ofertę na te wydarzenia.

Piast i Legia nie zaliczyły udanego początku sezonu i obie drużyny martwią się rosnącą stratą do lidera. Dlatego każda ze stron powalczy w sobotę o trzy punkty. Według analityków TOTALbet faworytem jest Legia, kurs na jej zwycięstwo wynosi 2.50 (remis – 3.15, Piast – 3.05). Mecz nie powinien obfitować w gole. Mniej można wygrać stawiając, że padną mniej niż 2,5 bramki (kurs 1.65) niż że będzie ich więcej niż 2,5 (2.27).

We Włoszech Inter podejmie Juventus. Do niedawna był to mecz jedynych klubów, które nigdy nie spadły z Serie A. Sytuacja zmieniła się po degradacji Juve za korupcję. Tak czy inaczej, mecze te są do dziś niezwykle prestiżowe, tym bardziej, że obecnie zajmują odpowiednio pierwsze i drugie miejsce w tabeli. Trudno wskazać jednoznacznego faworyta. Kurs na Inter wynosi 2.70, remis  3.10, Juventus 2.80. W dwóch poprzednich spotkaniach był remis, ale klienci TOTALbet chętniej obstawiają zwycięstwo Starej Damy.

Gorąco będzie też w Hiszpanii, gdzie z kryzysu zdaje się wychodzić FC Barcelona. Duma Katalonii wygrała trzy mecze z rzędu i w niedzielę podejmie Sevillę. Po tym, jak do gry wrócił Lionel Messi, Barca znowu wydaje się wyraźnym faworytem. Kurs na jej wygraną to 1.52 (remis – 4.40, Sevilla – 5.80). Zapowiada się widowisko miłe dla oka, z wieloma golami. Niższy kurs wyznaczono na to, że padnie więcej niż 2,5 gola (1.55), wyższy na to, że będzie mniej niż 2,5 gola (2.50).

Wszystkie najciekawsze mecze piłkarskiej można obstawić na totalbet.pl.

Idź do TOTALbet Idź do TOTALbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w TOTALbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/totalbet/news/weekend-pilkarskich-hitow-kursy-bukmachera

Oceń ten tekst