Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA 23: Betclic Apogee Polska na scenie międzynarodowej!

Ocena 5.00/1 głos
Klubowe Mistrzostwa Świata FIFA 23: Betclic Apogee Polska na scenie międzynarodowej!

Wielka radość wśród fanów e-sportu w Polsce! Zespół Betclic Apogee Polska zakwalifikował się do Klubowych Mistrzostw Świata FIFA 23, które odbędą się już w czerwcu. To ogromne osiągnięcie dla polskiego składu, a jednocześnie powód do dumy dla całej rodzimej sceny e-sportowej.

Betclic Apogee Polska będzie reprezentować nasz kraj na turnieju FIFA eClub World Cup FIFA 23. W tych rozgrywkach drużyny rywalizują ze sobą w systemie 2v2, co oznacza, że każdy mecz to efekt współpracy dwóch graczy. Nasz skład tworzą utalentowani zawodnicy: Kacper "Furman" Furmanek, Maksymilian "Zalewskyy" Zalewski i Szymon "Błachu" Błachowiak. To właśnie oni będą walczyć o tytuł najlepszej drużyny na świecie!

Droga Betclic Apogee Polska do finałów Klubowych Mistrzostw Świata była pełna emocji i niespodzianek. W turnieju kwalifikacyjnym dla Europy Środkowowschodniej, który odbył się w minionym tygodniu, polska drużyna zmierzyła się z wieloma silnymi przeciwnikami. Na swojej drodze pokonali reprezentantów niemieckiej organizacji RBLZ Gaming, brytyjską drużynę Serious About FIFA oraz polską Arkę Gdynia Esports. Ostatecznie to Betclic Apogee Polska wywalczyła awans do finałów, zostawiając swoich rywali w tyle.

Co ciekawe, polska drużyna nie miała łatwego początku. W pierwszym meczu przegraliśmy 2:5 z ekipą RBLZ Gaming. Jednak nie poddaliśmy się i z determinacją walczyliśmy w drabince przegranych. W decydującym starciu mieliśmy okazję zrewanżować się niemieckiej drużynie i to nam się udało! Zwyciężyliśmy 2:1, co dało nam upragniony awans. Trzeba przyznać, że mecz ten dostarczył nam wielu emocji i było to zdecydowanie najważniejsze spotkanie dla naszego zespołu.

Wielkie wsparcie dla polskiego składu nadeszło także ze strony innych zawodników Betclic Apogee, którzy udzielali motywujących słów i wsparcia kolegom z Polski na drużynowym Discordzie. To pokazuje, jak mocno drużyna jest zespolona i jak ważne jest dla nich współdziałanie.

Idź do Betclic Idź do Betclic

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betclic.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/esport/klubowe-mistrzostwa-swiata-fifa-23-betclic-apogee-polska-scenie-miedzynarodowej-n1177

Oceń ten tekst