Kiedy Polska odpadnie z Euro 2021? Obstawiaj w STS.

Ocena 5.00/1 głos
Kiedy Polska odpadnie z Euro 2021? Obstawiaj w STS.

Do startu Euro 2021 pozostały dwa tygodnie. Kursy na to wydarzenie znajdują się już na stronach większości legalnych bukmacherów w Polsce, zaś jedna z najlepszych ofert czeka na Was jak zwykle na stronie bukmachera STS. Tym razem postanowiliśmy sprawdzić, kiedy według analityków STS z mistrzostwami pożegnają się Polacy.

Mnóstwo zakładów na Euro 2021 od STS

Mistrzostwa Europy tuż tuż, dlatego nie może dziwić fakt, że topowi bukmacherzy internetowi w Polsce dwoją się i troją, żeby dostarczyć swoim klientom jak najlepszy produkt. Jak zwykle na wysokości zadania stanęli analitycy bukmachera STS, dzięki czemu klienci tego serwisu dostają do ręki bardzo atrakcyjną ofertę zakładów na Euro 2021.

Oferta STS to nie tylko kursy na poszczególne mecze, ale również mnóstwo rynków pobocznych, np. kursy dotyczące scenariuszy w poszczególnych grupach i w fazie pucharowej, zakłady dotyczące poszczególnych graczy, a także rynki na to, kiedy z turniejem pożegnają się konkretne reprezentacje.

Dziś postanowiliśmy sprawdzić, jakie szanse Biało-Czerwonym dają oddsmakerzy bukmachera STS.

Jak daleko na Euro 2021 zajdą Polacy? Sprawdź kursy od STS.

Wspominaliśmy Wam o tym, że oferta zakładów na Euro 2021 od bukmachera STS to nie tylko tradycyjne kursy 1X2, ale i sporo zakładów specjalnych. W ofercie STS nie mogło zabraknąć rzecz jasna kursów na to, jak na turnieju poradzą sobie reprezentanci Polski. A zatem, do dzieła.

Według analityków STS odpadnięcie Polaków już po trzech meczach fazy grupowej jest mało prawdopodobne i Biało-Czerwoni powinni zameldować się w kolejnej rundzie, jednak ich zdaniem tam przygoda podopiecznych Paulo Sousy z Euro 2021 się zakończy i Polacy wrócą do kraju po meczu 1/8 finału.

A może analitycy STS są w totalnym błędzie i Polska okaże się jedną z rewelacji mistrzostw? Jeśli uważacie, że nasza kadra będzie czarnym koniem i awansuje do półfinału, to STS zapłaci Wam za taki kupon po kursie 12.50, natomiast gdybyście poprawnie wytypowali triumf Polaków na turnieju to pomnożycie swój depozyt po kursie 75.00.

Dołącz do STS i obstaw pierwszy zakład bez ryzyzka

Prawdopodobnie trzeba być szaleńcem, żeby obstawić ten ostatni zakład za własne środki. Chyba, że… No właśnie! Chyba, że gracz będzie miał gwarancję, że w przypadku niepowodzenia cała stawka wróci na jego konto.

Taką gwarancję daje mu promocja powitalna dla nowych klientów legalnego bukmachera STS, w której skład wchodzą:

  • STS bonus 100% od pierwszego depozytu aż do 1200 zł
  • Zakład bez ryzyka 230 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 29 zł

W tym przypadku najbardziej interesuje nas właśnie zakład bez ryzyka od bukmachera STS. Dzięki niemu gracz otrzyma zwrot całości stawki zainwestowanej w pierwszy kupon w STS, jeśli ten okaże się przegrany, zaś na jego koncie gracza pojawi się cashback bonus aż do 230 zł. Po więcej informacji o tym i pozostałych bonusach od tego legalnego bukmachera należy odwiedzić stronę STS.

Sprawdź nasze darmowe typy bukmacherskie na mecze Polaków na Euro 2021.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/euro-2021/kiedy-polska-odpadnie-z-euro-2021-obstawiaj-w-sts-n1091

Oceń ten tekst

Podobne artykuły