Zakład bez ryzyka w na Ligę Mistrzów

Ocena 5.00/1 głos
Zakład bez ryzyka w na Ligę Mistrzów
Najważniejsze dla naszej Reprezentacji starcia już za nami, więc teraz możemy już spokojnie śledzić poczynania polskich piłkarzy w Lidze Mistrzów.
 
Mamy nadzieję, że w najbliższy wtorek i środę na mistrzowskich boiskach błyszczeć będzie nie tylko Robert Lewandowski, ale także inni Polacy, jak na przykład Wojciech Szczęsny, czy Grzegorz Krychowiak.
 
Abyś mógł ich mecze oglądać na luzie - postaw na nie w bukmacher, a jeśli Twój pierwszy zakład na Ligę Mistrzów okaże się przegrany, otrzymasz bonus w wysokości 50% jego stawki!
 

Pewnie wszyscy wiedzą, jak to działa, ale dla przypomnienia:

1. Postaw w bukmacher dowolny zakład na Ligę Mistrzów po kursie min. 2.0.
2. Jeśli Twój pierwszy zakład na Ligę Mistrzów okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus w wyskokości 50% jego stawki do 50 zł.
3. Aby otrzymać bonus napisz na adres info-pl@bukmacher.com podając numer przegranego zakładu, a bukmacher w ciągu 48 godzin dopisze odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.

Obstaw w bukmacher

Warunki promocji:

 1. Postaw dowolny zakład na najbliższą kolejkę Ligi Mistrzów po kursie min. 2.0 między 16:01 w poniedziałek 19 października, a zakończeniem ostatniego spotkania tej kolejki w środę 21 października 2015 r.
 2. Jeśli pierwszy postawiony przez Ciebie w tym czasie zakład na Ligę Mistrzów zostanie w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 50% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 50 PLN.
 3. Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@bukmacher.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
 4. Przed wypłatą kwotę bonusu należy w ciągu 30 dni od jego otrzymania obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
 5. Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.
 6. Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony w podanym czasie zakład na najbliższą kolejkę Ligi Mistrzów, jeśli zostanie on rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadnego kolejnego zakładu, jeśli pierwszy zakład nie spełnia któregokolwiek z warunków promocji. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane o łącznym kursie min. 2.0, zawierające zakład składowy na najbliższą kolejkę Ligi Mistrzów bez względu na to, który z zakładów składowych zostanie rozliczony jako przegrany, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.
 7. Promocja obejmuje wyłącznie mecze najbliższej kolejki Ligi Mistrzów, tzn: Arsenal Londyn - Bayern Monachium, BATE Borysów - FC Barcelona, Bayer Leverkusen - AS Roma,  FC Valencia - KAA Gent, NK Dinamo Zagrzeb - Olympiakos Pireus, Dynamo Kijów - Chelsea Londyn, Zenit St. Petersburg - Olympique Lyon,  FC Porto - Maccabi Tel Aviv, Atletico Madryt - FC Astana, Wolfsburg - PSV,  Galatasaray Istambuł - Benfica Lizbona, Malmo FF - Szachtar Donieck, Manchester City - FC Sevilla, Paris Saint- Germain - Real Madryt,  CSKA Moskwa - Manchester United oraz  Juventus Turyn - Borussia M'gladbach.
 8. Zakłady na najbliższą kolejkę Ligi Mistrzów postawione przed rozpoczęciem promocji nie są brane pod uwagę. Zakłady postawione w czasie trwania promocji, ale nie zawierające zakładu na najbliższą kolejkę Ligi Mistrzów nie są brane pod uwagę.
 9. bukmacher zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
 10. Bonus dostępny wyłącznie dla 1 zakładu / 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
 11. bukmacher zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
 12. bukmacher zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
 13. Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu bukmacher.
 14. Promocja dostępna jest wyłącznie dla obywateli Polski.
Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/liga-mistrzow/zaklad-bez-ryzyka-w--na-lige-mistrzow-n287

Oceń ten tekst

Podobne artykuły