Polonia Warszawa otwiera bramy: Darmowe bilety na sportowe emocje w sercu stolicy!

Ocena 5.00/1 głos
Polonia Warszawa otwiera bramy: Darmowe bilety na sportowe emocje w sercu stolicy!

Polonia Warszawa, klub z długoletnią tradycją i historią, otwiera swoje drzwi dla wszystkich miłośników piłki nożnej. Dzięki akcji "Otwarty Stadion" każdy może za darmo zasiąść na trybunach i poczuć sportowe emocje. Czarne Koszule obecnie zajmują 3. miejsce w tabeli eWinner 2. Ligi i walczą o upragniony awans do Fortuna 1. Ligi.

Pierwsze tegoroczne spotkanie Polonii Warszawa odbędzie się w sobotę 4 marca o godzinie 17:00. Przeciwnikiem będą rezerwy Śląska Wrocław. Drużyna ta jest jednym z czołowych zespołów w lidze, dlatego kibice mogą się spodziewać zaciętej i emocjonującej rywalizacji. To doskonała okazja dla fanów futbolu, by poczuć atmosferę meczu na żywo i dopingować swoich ulubieńców.

Polonia Warszawa zachęca do skorzystania z akcji "Otwarty Stadion" nie tylko fanów piłki nożnej, ale także osoby, które jeszcze nie miały okazji odwiedzić stadionu przy Konwiktorskiej 6. To doskonała okazja, by spędzić ciekawy i ekscytujący weekend w rodzinnej atmosferze. Klub podkreśla, że mecze Polonii to nie tylko sportowe emocje, ale również niepowtarzalna atmosfera pełna otwartości i przyjaźni oraz bogata oferta gastronomiczna.

Aby skorzystać z darmowego biletu na mecz Polonii Warszawa, należy założyć konto na stronie bilety.kspolonia.pl. Następnie należy wybrać spotkanie, na które chce się przyjść, wybrać miejsce na sektorze A1 lub A2 i kategorię biletu "Otwarty Stadion". W procesie zakupu biletu należy wpisać kod "OTWARTYSTADION" w polu "użyj vouchera". Gotowy, darmowy bilet zostanie wysłany na maila lub pojawi się na koncie biletowym.

Prezes Polonii Warszawa, Gregoire Nitot, zachęca do skorzystania z akcji "Otwarty Stadion" i dzielenia się miłością do klubu. Polonia Warszawa to klub dumni i ambitny, otwarty na wszystkich, skromny i rodziny. Klub, który mierzy bardzo wysoko, ale na tej drodze stawia na transparentność oraz szacunek. To miłość na całe życie, dlatego warto ją podzielić z całym światem.

Liczba darmowych wejściówek na każde spotkanie jest ograniczona, dlatego warto się pospieszyć, by zająć najlepsze miejsce przy ulicy Konwiktorskiej 6.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/polonia-warszawa-otwiera-bramy-darmowe-bilety-sportowe-emocje-sercu-stolicy-n1166

Oceń ten tekst