Wraca Ekstraklasa! Kto mistrzem, kto spadnie?

Ocena 3.00/2 głosy

Od Krakowa po Trójmiasto, od Szczecina po Białystok – w piątek oczy całej sportowej Polski zwrócą się na Gdynię i Łódź, gdzie odbędą się pierwsze mecze sezonu 2019/20 piłkarskiej Ekstraklasy! Faworytem do mistrzostwa jest Legia (kurs 2.20), a stawiając na broniącego tytułu Piasta można pomnożyć stawkę aż o 15.00!

Arka – Jagiellonia i ŁKS – Lechia: to pierwsze pary nowego sezonu. Kursy są wyrównane, do czego Ekstraklasa już nas przyzwyczaiła. Trudno jednak odmówić sobie przyjemności postawienia kuponu na inaugurację rozgrywek!

Arka - Jagiellonia

2.85     3.40     2.47

ŁKS – Lechia

3.35     3.30     2.25 

Hitem 1. kolejki jest spotkanie sobotnie: Piast Gliwice – Lech Poznań. Mecz nie ma wyraźnego faworyta. Pamiętać należy, że mistrzowie Polski będą po rywalizacji z BATE w el. Ligi Mistrzów. Na tym etapie nie ma mowy o zmęczeniu, więc na korzyść Piasta powinno zadziałać to, że wcześniej weszli w rytm meczowy.

Piast Gliwice – Lech Poznań

2.80     3.40     2.65

Tradycyjnie wielkim zainteresowaniem cieszą się mecze Legii Warszawa. Wicemistrzowie Polski w niedzielę podejmą Pogoń Szczecin. Portowcy w poprzednim sezonie pokazali się z dobrej strony i mogą napsuć Legii krwi. Jednak faworytem są gospodarze.

Legia Warszawa – Pogoń Szczecin

1.70     4.10     5.40

Według bukmacherów, drużyna z Warszawy jest zdecydowanym faworytem całego sezonu. Kurs na to, że Legia zakończy rozgrywki na pierwszym miejscu wynosi zaledwie 2.20. Nieźle obłowić mogą się gracze, którzy wierzą w Piasta – jeśli dziś postawią, że drużyna z Gliwic obroni tytuł, ich stawka zostanie pomnożona przez 15.00!

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/polska/ekstraklasa/wraca-ekstraklasa-kto-mistrzem-kto-spadnie-n742

Oceń ten tekst

Podobne artykuły