Ważna informacja dotycząca opłat za wpłaty i wypłaty w Skrill

Ocena 5.00/1 głos
Ważna informacja dotycząca opłat za wpłaty i wypłaty w Skrill

Skrill pragniem poinformować o nadchodzących zmianach w naszych opłatach za wpłaty i wypłaty. Od 22 lipca 2024 r. wejdą w życie następujące zmiany w części dotyczącej opłat za Wpłaty i Wypłaty Środków:

Opłaty za wpłatę środków:

Wprowadzona zostanie minimalna opłata w wysokości 0,50 EUR (lub równowartość tej kwoty w walucie przelewu) dla wszystkich metod płatności środków wpłacanych na Konto. Prosimy zwrócić uwagę, że zmiana ta nie będzie miała wpływu na żadne bieżące opłaty promocyjne za metody płatności dla wpłat. Dalej można korzystać z trwających promocji bez dodatkowych opłat.

Opłaty za wypłatę środków (na Kartę):

W przypadku wypłat na kartę Visa/Mastercard obowiązuje minimalna opłata w wysokości 0,99 EUR (lub równowartość tej kwoty w walucie przelewu). W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących tych zmian prosimy o kontakt za pośrednictwem naszych kanałów obsługi klienta. Dalsze korzystanie z usług Skrill po 22 lipca 2024 r. będzie traktowane jako akceptacja tych zmian. Informacje o wszystkich dostępnych opcjach płatności i obowiązujących opłatach są dostępne w zakładce Opłaty na stronie internetowej Skrill. Dziękujemy za wybranie Skrill.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/platnosci/wazna-informacja-dotyczaca-oplat-wplaty-wyplaty-skrill-n1210

Oceń ten tekst