Betclic Rap Royale wśród najlepszych projektów PR w Polsce w 2022 roku!

Ocena 5.00/1 głos

Betclic Rap Royale to projekt zrealizowany przez legalnego bukmachera Betclic w 2022 roku. Projekt został doceniony i otrzymał dwie prestiżowe nagrody branży Public Relations w Polsce - Kreaturę w kategorii "Influencer marketing" oraz Złoty Spinacz w kategorii "Sport, turystyka i rekreacja".

Betclic Rap Royale był największą bitwą freestyle'ową w historii Polski, w której rywalizowało czołówka raperów i freestylerów z całego kraju. Pula nagród wyniosła 33 tys. złotych, co jest rekordem w historii polskiego freestyle'u. Bitwa odbyła się w ramach Lech Polish Hip-Hop Festival, najważniejszego festiwalu dla fanów hip-hopu i rapu w Polsce.

Projekt zakończył się dużym sukcesem, przyciągając tysiące widzów na żywo i setki tysięcy w internecie (transmisja live prowadzona była na YouTube i Twitch.tv). Wszystkie potyczki fani mogli obstawiać na platformie bukmachera, a liczba aktywnych graczy typujących walki wielokrotnie przekroczyła założone minimum.

– Jesteśmy niezwykle dumni z obu nagród i serdecznie za nie dziękujemy. Są dla nas potwierdzeniem, że przyjęta strategia komunikacyjna, w ramach której próbujemy opuszczać wąskie ramy sportu i poszukiwać niestandardowych grup odbiorców poprzez kreatywne, ciekawe projekty, to słuszny kierunek.

Szczególnym wyróżnieniem jest fakt, że przedtem w podobnych plebiscytach działalność zakładów bukmacherskich nie była doceniana

– mówi Bartłomiej Płoskonka, Country Manager Betclic.

Jury konkursów pozytywnie oceniło działania komunikacyjne marki wokół projektu, w tym m.in. pomysł wysłania dziennikarzom i influencerom kaset magnetofonowych z nagranym zarapowanym zaproszeniem na wydarzenie.

Betclic Rap Royale to udany projekt, który został doceniony przez branżę PR w Polsce. Sukces Betclica w tym przedsięwzięciu potwierdza, że marka jest w stanie wychodzić poza standardowe ramy sportu i poszukiwać niestandardowych grup odbiorców poprzez kreatywne i ciekawe projekty. 

Idź do Betclic Idź do Betclic

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betclic.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/rozrywka/betclic-rap-royale-wsrod-najlepszych-projektow-pr-w-polsce-w-2022-roku-n1150

Oceń ten tekst