Driftingowe Mistrzostwa Polski: Kickster zwycięzcą kategorii Speed Games Drift!

Ocena 0/0 głosów

W miniony weekend na Torze Słomczyn rozpoczęły się emocjonujące Driftingowe Mistrzostwa Polski. Oprócz doświadczonych kierowców, na starcie stanęli również popularni influencerzy i YouTuberzy, którzy walczyli o tytuł mistrza Polski w nowej kategorii - Speed Games Drift. To było prawdziwe widowisko!

W tegorocznym sezonie DMP, dzięki wsparciu strategicznego sponsora, marki Betclic, rywalizacja została podzielona na trzy podstawowe kategorie: Pro, Semi-Pro oraz zawody kobiet. Dodatkowo, wśród tych wszystkich zmaganiach, pojawiła się także kategoria specjalna - Speed Games Drift, gdzie influencerzy i YouTuberzy mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności za kierownicą.

Pierwszy wyścig w kategorii Speed Games Drift przyniósł niesamowite emocje i widowiskowe zmagania. Zwycięzcą został Sebastian Kraszewski, znany również jako Kickster, który na Torze Słomczyn zgromadził imponującą liczbę 77 punktów. Na drugim miejscu uplasował się Szymon Konieczny, znany jako Wheel with it, zdobywając 72 punkty. Na trzecim stopniu podium stanął Kamil Szymczak, popularny TikToker, który zgromadził 64 punkty.

Pozostałe miejsca w pierwszej dziesiątce zajęli kolejno: Kamil Chwastek z kanału KINDLY (55 pkt), Robert Buczyński z kanału Hi_5 (52 pkt), Emil Biernat z kanału Sasha The Owner (38 pkt), Adrian "Medusa" Salamon (30 pkt), Katarzyna "Fusialka" Bożek (27 pkt) oraz Hubert Gromadzki (25 pkt). To były prawdziwe pojedynki wśród znanych twarzy internetu!

Podczas wydarzenia na Torze Słomczyn odbył się także wyścig specjalny, w którym udział wzięły inne rozpoznawalne osobistości. W kategorii mężczyzn zwycięzcą został Przemek.Pro, popularny YouTuber i producent muzyczny. Natomiast wśród kobiet najlepszy wynik osiągnęła Dobra Faza, znana TikTokerka. Ale to nie wszystko! Na torze zaprezentowali się również Adam Zdrójkowski, Seweryn Kiełpin, Czarek Nykiel, Artur Sikorski, Franio, Karolina Pisarek-Salla, Marta Błoch, Patrycja Mołczanow, Klaudia Targa oraz Littlemooonster96.

Następne zawody w ramach Driftingowych Mistrzostw Polski odbędą się w weekend 25-26 czerwca na torze Warszawa.