Driftingowe Mistrzostwa Polski: Prędkość, Adrenalina i Współzawodnictwo na Torze Słomczyn!"

Ocena 5.00/1 głos
Driftingowe Mistrzostwa Polski: Prędkość, Adrenalina i Współzawodnictwo na Torze Słomczyn!

Driftingowe Mistrzostwa Polski już niedługo ruszają pełną parą! W dniach 27-28 maja na torze w Słomczynie odbędzie się najbardziej "odjazdowa" impreza w historii polskiego driftingu. Walkę o tytuł mistrza Polski stoczy pięćdziesięciu najlepszych zawodników z kraju, a oprócz nich na starcie pojawią się także znani influencerzy, celebryci i YouTuberzy. To wydarzenie będzie miało miejsce w ramach nowej kategorii Driftingowych Mistrzostw Polski – Speed Games. Co ciekawe, imprezę sponsoruje renomowany bukmacher Betclic.

Sezon 2023 Driftingowych Mistrzostw Polski podzielony został na cztery etapy, z których każdy odbędzie się w innym mieście i innym terminie. Cykl rozpocznie dwudniowa impreza na Torze Słomczyn koło Warszawy. Tegoroczne zawody zyskały nowego Sponsora Strategicznego, którym jest marka Betclic.

Wyścigi będą odbywać się w dwóch klasach wyścigowych: Pro i Semi-Pro, ale również w zupełnie nowej kategorii o nazwie Speed Games Drift. W tej wyjątkowej konkurencji będą ścigać się znani internetowi twórcy, takie jak Poczciwy Krzychu, Kickster, Fusialka, Medusa, Buczooo, Wheel With It, Kamil Szymczak, Sasha the Owner i Hubert Gromadzki. Dla fanów driftingu będzie to nie lada gratka, aby zobaczyć ich umiejętności na torze.

Oprócz rywalizacji w wyścigach cyklicznych, organizatorzy przygotowali także specjalne wyścigi, które odbędą się przy okazji każdego z czterech wydarzeń. W nich wezmą udział różni rozpoznawalni uczestnicy. Na Torze Słomczyn za kierownicami usiądą m.in. Karolina Pisarek, Mikołaj Roznerski, Adam Zdrójkowski i Angelika Mucha (Littlemooonster96). To będzie prawdziwa gratka dla fanów tych znanych osobowości, którzy będą mieli okazję zobaczyć ich z bliska.

Nie tylko zawody będą przyciągać uwagę kibiców. W ramach wydarzenia odbędzie się także wystawa CAR SHOW, na której będzie można podziwiać prawdziwe perełki motoryzacji. Oglądając pokazy, będzie można zobaczyć pojazdy o mocy ponad 1000 koni mechanicznych oraz 100 aut o łącznej wartości 50 milionów złotych. To nie lada gratka dla miłośników motoryzacji!

Idź do Betclic Idź do Betclic

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betclic.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/rozrywka/driftingowe-mistrzostwa-polski-predkosc-adrenalina-wspolzawodnictwo-torze-slomczyn-n1178

Oceń ten tekst