Znamienici goście na domówce u Jakuba Grabowskiego. Impreza będzie...

Ocena 5.00/1 głos
Znamienici goście na domówce u Jakuba Grabowskiego. Impreza będzie...

Na takie imprezy aż żal nie wpaść. Początkujący raper Jakub Grabowski zaprasza w niedzielę do siebie na domówkę i transmisję z hitowego meczu Mistrzostw Świata w Katarze, Hiszpania – Niemcy. Na liście gości są znani raperzy, YouTuberzy, dziennikarze i nie tylko. Imprezę będzie można obejrzeć na żywo na platformie YouTube.

Jakub Grabowski jest wielkim pasjonatem piłki nożnej. Tym razem raper postanowił podzielić się swoim zamiłowaniem do futbolu z fanami i przeprowadzić transmisję na żywo z domówki, na której razem ze znajomymi obejrzy niedzielny, hitowy mecz Mistrzostw Świata w Katarze, Hiszpania – Niemcy.

Wśród zaproszonych gości są m.in. raperzy Krzy Krzysztof, Filipek i Bober, ale też inni artyści – DJ Moyes i Jędrzej Wise. U Grabowskiego pojawią się również piłkarz Unionu Berlin i reprezentacji Polski Tymoteusz Puchacz, dziennikarz sportowy Michał Pol, a także YouTuberzy Jcob i Zwykły Kibic czy influencer i reporter Mateusz Kaniowski.

Jak to na dobrej domówce, w niedzielę u Grabowskiego nie zabraknie atrakcji. Imprezowicze m.in. wezmą udział w rozmaitych wyzwaniach, zagrają w dobrze znane gry imprezowe czy kultowe gry wideo – Pro Evolution Soccer 6 i Deluxe Ski Jumping. Nie zabraknie również ciekawych niespodzianek dla oglądających stream i niespodziewanych gości. Ponadto widzowie będą mogli przez cały czas trwania domówki rozmawiać z jej uczestnikami za pośrednictwem dostępnego na YouTube czatu.

Transmisja z domówki rozpocznie się o godz. 16:00 na kanale YouTube legalnego bukmachera Betclic i potrwa do około godz. 23:00. Mecz Hiszpania – Niemcy rozpoczyna się o godz. 20:00. Goście Grabowskiego obejrzą z nim także mecz z godz. 17:00, czyli Chorwacja – Kanada.

Idź do Betclic Idź do Betclic

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betclic.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/rozrywka/znamienici-goscie-na-domowce-u-jakuba-grabowskiego-impreza-bedzie-n1147

Oceń ten tekst