Superbet i Szachy: Złoty Spinacz za Rozkochanie Polaków w Królewskiej Grze

Ocena 5.00/1 głos

🏆✨ Superbet zdobywa Złoty Spinacz za spektakularny turniej szachowy! Przeczytaj, jak legalny bukmacher rewolucjonizuje polskie szachy, rozkochując Polaków w "królewskiej grze". Sukces, gwiazdy, i innowacyjna kampania – wszystko to w najnowszym artykule! ♟️🌟 #Superbet #Szachy #ZłotySpinacz

Superbet i Szachy: Złoty Spinacz za Rozkochanie Polaków w Królewskiej Grze

W dzisiejszym świecie, gdzie sporty masowe dominują nad innymi dyscyplinami, znalezienie niszy, która przyciągnie uwagę i zdobędzie serca widzów, może być prawdziwym wyzwaniem. Superbet, legalny bukmacher, postanowił jednak pójść pod prąd, decydując się na promocję i organizację turnieju szachowego. Efektem tego nietypowego posunięcia jest zdobycie prestiżowej nagrody Złotego Spinacza w kategorii Sport, turystyka i rekreacja.

Superbet Rapid&Blitz – Innowacyjny Turniej Szachowy

Organizowany od 2022 roku w Warszawie, turniej Superbet Rapid&Blitz stanowi pierwszą tak dużą inicjatywę szachową w Polsce. Nie byle kto pojawił się na szachownicach – gośćmi imprezy były prawdziwe gwiazdy, takie jak Garri Kasparow, Jan-Krzysztof Duda, Levon Aronian i inne sławy "królewskiej gry". Kluczowym elementem sukcesu turnieju okazała się szeroko zakrojona kampania 360 stopni, której celem było nie tylko przyciągnięcie fanów szachów, ale także zainteresowanie całej społeczności.

Kampania, opracowana we współpracy z agencją Clue PR, wykorzystała kombinację klasycznych i nowoczesnych elementów. Oprócz udziału gwiazd i organizacji wywiadów czy konferencji prasowej, organizatorzy postawili na influencerów, studio komentatorskie na miejscu, generowanie contentu, oraz oryginalną kampanię OOH (Out-of-Home), obejmującą branding na autobusach miejskich czy ekranach w metrze.

Szachy Zdobywają Polskie Serca

Celem Superbet było przeniesienie globalnej popularności szachów na grunt Polski. W tym celu wykorzystano rosnącą popularność Jana-Krzysztofa Dudy oraz szachowy boom związany z serialem "Gambit Królowej" na Netfliksie. Turniej Superbet Rapid&Blitz stał się prawdziwym hitem, przyciągając uwagę mediów oraz sympatyków sportu. Zaangażowanie ambasadorów bukmachera i odważna kampania w mediach społecznościowych znacząco przyczyniły się do sukcesu.

Statystyki pierwszej edycji turnieju były imponujące. W mediach pojawiło się 3816 publikacji, ekwiwalent reklamowy AVE zbliżył się do 7 milionów złotych, a zwycięzcy Złotego Spinacza zapewnili pełne pokrycie komunikacyjne w kluczowych mediach. Turniej był relacjonowany przez kluczowe stacje telewizyjne, rozgłośnie radiowe, gazety i portale, przyciągając uwagę zarówno mediów sportowych, jak i ogólnoinformacyjnych.

Superbet i Szachy – Poza Granicami Oczekiwań

Sukces turnieju Superbet Rapid&Blitz został doceniony przez jury Złotych Spinaczy, przyznając nagrodę w kategorii Sport, turystyka i rekreacja. To potwierdzenie, że odważne podejście do promocji niszowych dyscyplin może przynieść znakomite rezultaty.

CEO Superbet Polska, Łukasz Seweryniak, podkreśla, że sukces turnieju to dowód na to, że warto czasem myśleć "outside the box" w dziedzinie sponsoringu sportowego i marketingu. Decyzja o postawieniu na szachy, mimo że nie są kluczową dyscypliną dla klientów bukmachera, okazała się strzałem w dziesiątkę. Turniej Superbet Rapid&Blitz nie tylko przyciągnął uwagę, ale także przyczynił się do unowocześnienia i ożywienia gry szachowej w Polsce. W 2024 roku, najlepsi szachiści świata ponownie zawitają do Warszawy, co potwierdza, że Superbet stworzył coś naprawdę wyjątkowego.

O bukmacherze Superbet

Grupa Superbet to globalny operator zakładów bukmacherskich i gier online, obecny na polskim rynku od 2018 roku. Firma zdobyła uznanie w plebiscytach, m.in. NAGRODY BUKMACHERSKIE 2021 i 2022. Superbet angażuje się także w sponsoring sportowy, będąc sponsorem strategicznym Lecha Poznań od lipca 2023 roku. To przedsięwzięcie stanowi jedną z największych umów partnerskich w polskiej piłce klubowej. Superbet nie tylko odważnie eksploruje nowe obszary w świecie zakładów bukmacherskich, ale także angażuje się w społeczność sportową, zdobywając uznanie zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Idź do Superbet Idź do Superbet

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Superbet.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/szachy/superbet-szachy-zloty-spinacz-rozkochanie-polakow-krolewskiej-grze-n1192

Oceń ten tekst