Wielka Gra w Betclic

Ocena 5.00/11 głosów
Odbieram bonus! Idź do Betclic

Wykorzystaj super bonus Betclic!

Wielka Gra w Betclic

15 000 zł – tyle do podziału dla swoich graczy przygotował Betclic w najnowszej promocji. Wielka Gra zaczęła się 18 października i potrwa tylko do 27.10. Warto zatem się pospieszyć i zbierać punkty - nawet za przegrane kupony! W jaki sposób wziąć udział w Wielkiej Grze?

W promocji przygotowanej przez bukmachera gracze rywalizują ze sobą, zdobywając punkty za każdy postawiony kupon. Aby wziąć udział w promocji, należy zarejestrować się w Betclic lub zalogować na swoje konto i dołączyć do promocji Wielka Gra. A następnie po prostu rozpocząć stawianie kuponów.

Najważniejsze warunki udziału w promocji:

  • minimalna stawka na kuponie – 1 zł
  • minimalny kurs na kuponie – 2.00
  • zakłady kwalifikujące się do promocji – dowolne wielokrotne przedmeczowe/ na żywo
  • zakłady niekwalifikujące się do promocji – kupony postawione za pomocą środków bonusowych, zakłady powtarzające się oraz kupony wypłacone za pomocą Cashout

Zasady przyznawania punktów:

  • kupony wygrane – 3 punkty za każdą wygraną złotówkę
  • kupony przegrane – 1 punkt za każdą postawioną złotówkę

Dołączasz do promocji, stawiasz kupony i już! Zaczynasz piąć się w rankingu najlepszych graczy. Aż 100 z nich otrzyma wysokie bonusy.

Nagrody zostaną wypłacone 29 października o godzinie 18:00. Otrzymane w tej promocji bonusy muszą zostać następnie obrócone 6 razy przy minimalnym kursie 2.00 w ciągu 90 dni od daty przyznania.

Warto wiedzieć!
W przypadku zajęcia tej samej pozycji w rankingu gracz, który postawił większą liczbę kwalifikujących się kuponów podczas wyzwania, zostanie sklasyfikowany na wyższej pozycji. A biorąc udział w konkursie, zwycięzcy wyrażają zgodę na wykorzystanie ich imion oraz zdjęć w materiałach promocyjnych i PR.

Pamiętajcie zatem, że liczy się również ilość postawionych kuponów i bądźcie przygotowani na to, że Betclic z chęcią pochwali się waszym osiągnięciem w mediach społecznościowych. 

Do dzieła!

Idź do Betclic Idź do Betclic

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betclic.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betclic/news/wielka-gra-betclic

Oceń ten tekst