6 dni z kwalifikacjami do Euro 2020

Ocena 5.00/6 głosów
Odbieram bonus! Idź do eWinner

Wykorzystaj super bonus eWinner!

Największe gwiazdy europejskiego futbolu są już na zgrupowaniach swoich reprezentacji.

Dla nas oznacza to blisko tydzień emocji związanych z kwalifikacjami do Euro 2020, których dwie kolejki zostaną rozegrane między 10 a 15 października.

Co nas czeka w najbliższych dniach?

Nas najbardziej interesują oczywiście mecze Biało-Czerwonych, którzy pojadą na Łotwę i podejmą u siebie Macedonię Północną, natomiast wszystkich graczy powinna zainteresować oferta na mecze kwalifikacyjne, bo szykuje się nam kilka bardzo interesujących pojedynków. Najciekawiej zapowiadają się potyczki Ukraińców z Portugalczykami, Francuzów z Turkami, Szwedów z Hiszpanami oraz Anglików z Czechami.

Biało-Czerwoni grają z niżej notowanymi rywalami, a dodatkowo nasi zawodnicy w klubach prezentują się znakomicie. Czy uda nam się wywalczyć 6 punktów?

Polska wygra dwa mecze

Cristiano Ronaldo i jego koledzy z kadry nie przegrali od dwunastu meczów. Biorąc pod uwagę tę serię, to przynajmniej punkt na Ukrainie wydaje się niemal pewny...

Francuzi jedyny mecz w tych kwalifikacjach przegrali właśnie z Turkami. Mistrzowie świata z pewnością będą chcieli zmazać tę plamę na honorze i zrewanżować się u siebie. Uda się?

Reprezentacja Hiszpanii idzie przez kwalifikacje jak burza, aplikując rywalom bramkę za bramką. Czy wygrają w Norwegii różnicą dwóch goli?

W marcu Anglicy gładko pokonali na Wembley Czechów 5-0. Czy wycieczka do Pragi będzie równie udana i Synowie Albionu zagrają znowu „na zero" z tyłu?

Pamiętaj, żeby skompletować w eWinner POWITALNY HAT-TRICK i przygotować się odpowiednio do nadchodzących kwalifikacji.

Idź do eWinner Idź do eWinner

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w eWinner.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/ewinner/news/6-dni-z-kwalifikacjami-do-euro-2020

Oceń ten tekst