ForBET tnie ryzyko i podwaja zyski!

Ocena 4.57/7 głosów
Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Czekacie na weekend, żeby obstawić ulubione ligi? Macie już swoje typy? Sprawdźcie specjalną ofertę forBET – MaxiZysk na Ekstraklasę oraz Tniemy Ryzyko!

Dla niektórych piątek to początek lenistwa lub korzystania z ostatnich dni karnawału. Ale dla graczy to przede wszystkim czas analiz, typowania i śledzenie wyników spotkań. I to właśnie do nich forBET kieruje dwie atrakcyjne promocje.

MaxiZysk na Ekstraklasę

Jeśli dokonacie wpłaty między godz. 00:00 dnia 21.02.2020, a godz. 23:59 dnia 22.02.2020, bukmacher doda dwukrotny mnożnik zysku. ForBet zapewnia przy tym pełną swobodę, MaxiZysk można wykorzystać na zakłady przedmeczowe oraz na żywo. Oczywiście te dotyczące Ekstraklasy.

Minimalna kwota depozytu, od której przysługuje MaxiZysk to 20 zł. A maksymalna wygrana na kuponie z mnożnikiem to 2279 zł. Pamiętajcie, że mnożnik MaxiZysk zostanie przyznany tylko dla pierwszej wpłaty dokonanej w trakcie trwania promocji.

Tniemy ryzyko

Premier League, LaLiga, Ligue 1, Bundesliga i/lub Serie A – jeśli obstawiacie mecze tych rozgrywek, warto zmniejszyć ryzyko dzięki promocji forBet Tniemy Ryzyko. Jeśli na Waszym kuponie jedno zdarzenie okaże się przegrane, to bukmacher zwraca równowartość stawki w postaci bonusu. Jeśli zaś kupon będzie przegrany z powodu dwóch błędnie wytypowanych zdarzeń, to otrzymacie zwrot połowy stawki!

Aby skorzystać z tej promocji, należy zagrać kupon za 99 lub 199 zł. Muszą się nie nim znaleźć min. 3 zdarzenia dotyczące w/w lig. Kurs min. każdego zdarzenia to 1.30. Promocja trwa do 23.02.2020.

Powodzenia!

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/forbet-bonus-maxizysk

Oceń ten tekst