ForBET nocą - promocja na sporty amerykańskie

Ocena 4.67/9 głosów
Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

Kiedy w Polsce noc, to w USA dzień i pełnia emocji sportowych. Mecze toczą m.in. NBA i NHL, a z tej okazji forBET przygotował promocje, dzięki której nocne typowanie będzie jeszcze bardziej opłacalne!

Promocją forBET objęte są ligi: NBA, NHL, NFL, MLB i MLS. Bukmacher przygotował cztery oferty, z których można skorzystać w nocnych godzinach pomiędzy 23:00 a 6:00.

MVP nocy

To promocja, która polega na dokonaniu, jak największego obrotu w trakcie jednej nocy. Co tydzień można zdobyć jeden z trzech bonusów po 200 PLN. Każdego dnia nagrodzonych zostanie trzech graczy, którzy wykonają największy obrót.

Czas promocji: poniedziałek - czwartek godzina 23:00 - 6:00.

Wydarzenie nocy

Aby zakwalifikować się do promocji należy w nocy postawić zakład z oferty "wydarzenie nocy" za minimum 100 PLN. Jeśli kupon wygra, forBET doda do konta gracza bonus w wysokości 25 PLN.

Czas promocji: poniedziałek - czwartek godzina 23:00 - 6:00.

Podwyższone kursy

Grając zakłady z oferty "podwyższone kursy" za minimum 50 PLN zyskujesz najwyższe kursy na rynku, a to daje szanse najwyższych wygranych!

Czas promocji: poniedziałek - piątek godzina 23:00 - 6:00.

Taśma bez ryzyka

W nocy z poniedziałku na wtorek gracze forBET mogą postawić szeroko rozbudowany zakład akumulowany złożony z minimum 8 meczów (minimalny kurs dla zdarzenia - 1.20) po stawce 49 PLN. Dzięki promocji forBET zwróci stawkę zakładu, jeśli jeden typ na kuponie będzie błędnie wytypowany.

Czas promocji: poniedziałek - wtorek godzina 23:00 - 6:00.

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/forbet-noca

Oceń ten tekst