Nagroda bukmacherska „Najlepsze Kursy” dla forBET

Ocena 4.40/5 głosów
Odbieram bonus! Idź do forBET

Wykorzystaj super bonus forBET!

W dniu 11 marca 2019 roku branżowy serwis internetowy legalnibukmacherzy.pl ogłosił wyniki Nagród Bukmacherskich za rok 2018.

Uwzględnione zostały jedynie legalnie działające firmy posiadające licencję na organizację zakładów wzajemnych. Klasyfikacja prowadzona była w kilku obszarach działalności zakładów bukmacherskich. Kategorie to m.in. „Najlepszy bukmacher”, „Najlepsza Aplikacja Mobilna”, „Najlepszy Bukmacher LIVE”, „Najlepszy Marketing”, czy „Najlepszy Affiliate Manager”.

Oczywiście zawsze miło, gdy ktoś wyróżnia zaangażowanie firmy i docenia jej starania. Natomiast żadna z powyższych kategorii nie mówi tak wiele i nie znaczy tak wiele dla każdego gracza jak nagroda:

„Najlepsze Kursy"

Całkiem niedawno branżowy magazyn E-Play wyróżnił forBET jako bukmachera z najniższą marżą na topowe ligi piłkarskie, ale również NBA czy NHL. Oba wyróżnienia są potwierdzeniem długofalowej polityki firmy, której wynikiem są najwyższe wygrane na Waszych kuponach spośród całej branży bukmacherskiej na polskim rynku!

Obiecujemy, że w bieżącym roku z pewnością nie spoczniemy na laurach i będziecie mogli dalej grać na forBET z najlepszymi kursami na rynku, bez konieczności porównywania i śledzenia konkurencji.

Jeśli jeszcze wahasz się gdzie uzyskać najbardziej wymierne korzyści z zagranych kuponów to nie zwlekaj i już teraz zarejestruj się, zgarniając przy okazji bonus od trzech pierwszych depozytów!

Najwyższe wygrane tylko w forBET!

Nagroda dla forBET

źródło: informacja od bukmachera

Idź do forBET Idź do forBET

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w forBET.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/forbet/news/nagroda-bukmacherska-najlepsze-kursy-dla-forbet

Oceń ten tekst