ze stałą licencją w Rumunii

Ocena 5.00/1 głos

bukmacher otrzymał stałą licencję w Rumunii, na swoim podstawowym rynku w Europie Wschodniej

bukmacher z dumą ogłasza, że otrzymał stałą licencję hazardową na świadczenie usług online w Rumunii. 29 czerwca 2016 mocą Decyzji Nr L1160650W000194 D. 1278/29.06.2016, wydanej przez Krajowy Urząd ds. Hazardu (ONJN) bukmacher otrzymał pozwolenie na działalność na terytorium Rumunii i dalsze oferowanie swoich usług rumuńskim klientom od 1 lipca 2016.

bukmacher jest jednym z pierwszych operatorów online, którzy spełnili wszystkie wymogi prawne i działając zgodnie z regulacjami dotyczącymi hazardu online zapewnili sobie oficjalną zgodę ONJN.

Ciężko pracowaliśmy by zapewnić sobie stałą licencję w Rumunii i w pełni sprostać wszystkim najnowszym wymogom prawnym nałożonym przez regulatora. Jesteśmy bardzo zadowoleni mogąc ogłosić, że jesteśmy jednym z pierwszych operatorów, któremu została przyznana 10-letnia licencja w Rumunii, która jest naszym podstawowym docelowym rynkiem na terenie Europy Wschodniej. Ta licencja jest dla nas bardzo ważna ponieważ nagradza nie tylko nasze starania dotyczące bezpieczeństwa i odpowiedzialnej gry, ale również fakt że wprowadziliśmy przejrzystość, zaufanie, bezpieczeństwo i wolność indywidualnej gry jako główne wartości naszej firmy”

- powiedział Christos Protopapas, Dyrektor ds. operacyjnych i sprzedaży bukmacher.

bukmacher jest obecny na rynku rumuńskim od czerwca 2015, na podstawie tymczasowego pozwolenia udzielonego przez ONJN i od tamtej pory uznawany jest za jedną z największych firm hazardowych w kraju.

Firma opracowała niestandardowe produkty dla swoich rumuńskich klientów, nawiązała współpracę z Gabi Balint, - zwycięzcą Pucharu Europy w 1986 – jako ambasadorem bukmacher, i zamierza kontynuować wspieranie lokalnego sportu.

bukmacher jest również w trakcie rozszerzania swej działalności opartej na licencjach w innych krajach Europy Wschodniej.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/ze-stala-licencja-w-rumunii-n393

Oceń ten tekst

Podobne artykuły