Betclic Apogee w finale PKO BP Ekstraklasa Games w FIFA 23

Ocena 3.50/2 głosy
Betclic Apogee w finale PKO BP Ekstraklasa Games w FIFA 23

W miniony weekend zakończyły się baraże o turniej finałowy PKO Ekstraklasa Games w sezonie FIFA 23. Do rundy finałowej zakwalifikowało się dwóch graczy wypożyczonych do polskich klubów z organizacji Betclic Apogee – Szymon „Błachu” Błachowiak (Pogoń Szczecin) oraz Maksymilian „Zalewskyy” Zalewski (Lechia Gdańsk).

„Błachu” i „Zalewskyy” zapewnili sobie grę w finałach jeszcze przed etapem baraży. Błachowiak zakończył sezon zasadniczy na drugim miejscu w tabeli (80 punktów, 24 zwycięstwa, 8 remisów, 6 porażek), a Zalewski na trzeciej pozycji (76 punktów, 23 zwycięstwa, 7 remisów, 8 porażek).

Na barażach o finał udział w rozgrywkach zakończył natomiast Kacper „Furman” Furmanek (Lech Poznań), ubiegłoroczny mistrz Polski. „Furman”, który w sezonie FIFA 22 zdobył mistrzostwo Polski i drużynowe wicemistrzostwo świata, tegoroczne rozgrywki w PKO BP Ekstraklasa Games w FIFA 23 rozpoczął koncertowo – długo utrzymywał się w czubie tabeli. Ostatecznie zajął jednak siódmą lokatę i o awans do finałów musiał powalczyć w play-offach, w których odpadł po dwumeczu z reprezentantem Legii Warszawa, Miłoszem „milosz93” Bogdanowskim.

Gonçalo Brandeiro, CEO Betclic Apogee, pociesza młodego zawodnika. – Występ Furmana w tym sezonie Ekstraklasy to tylko małe potknięcie. Zarówno Kacper, jak i cała drużyna są na dobrej drodze i nieustannie się rozwijają. Wszyscy chcemy wygrywać, ale nie zawsze się to udaje. Cały zespół trzyma teraz kciuki za Błacha i Zalewskyyego. Ich celem jest zwycięstwo w rozgrywkach i będziemy ich w tym wspierać.

Finały PKO Ekstraklasa Games w FIFA 23 odbędą się 1 i 2 kwietnia w Warszawie. Celem minimum dla Błacha i Zalewskyyego są miejsca na podium. Obaj zawodnicy są pewni siebie przed kluczowymi meczami sezonu. Formę szlifują obecnie na krótkim obozie treningowym.

Idź do Betclic Idź do Betclic

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betclic.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/esport/betclic-apogee-finale-pko-bp-ekstraklasa-games-fifa-23-n1172

Oceń ten tekst