Manchester United na fali

Ocena 5.00/1 głos

United byli największym rozczarowaniem początku rozgrywek, ale z tygodnia na tydzień wyglądają lepiej i pną się w górę tabeli. Tym razem będą musieli przeparkować stojący w bramce autobus Stoke.

Premier League, Manchester United – Stoke City, wtorek, 2 grudnia 2014, godz. 20.45

Nieznająca litości angielska praca we wrześniu i październiku już spisywała ten sezon United zupełnie na straty. Tymczasem Rooney i spółka są już na czwartym miejscu dającym awans do eliminacji Ligi Mistrzów i mają przed sobą teoretycznie łatwe spotkanie w Manchesterze z bardzo przeciętnym Stoke City.

Drużynie Luisa van Gaala nie powinna przeszkodzić nawet kontuzja lidera zespołu Angela do Marii. Na miarę możliwości wreszcie grają van Persie, Carrick czy Falcao, obrona wróciła do pełnego zestawienia (wyzdrowiał Rojo) i znów mamy do czynienia z jednym z faworytów ligi i zespołem liczącym się na europejskich boiskach. Potwierdzenie przyszło w poprzedniej kolejce – United wreszcie totalnie rozbili potencjalnie słabszego rywala, ogrywając 3:0 Hull City, a wcześniej w prestiżowym meczu uporali się z Arsenalem.

Stoke w poprzedniej kolejce walczyło z Liverpoolem i taktyka murowania dostępu do własnej bramki długo przynosiła rezultaty. Obrona zespołu z północnej Anglii pękła jednak w 85 minucie i skończyło się na 0:1. Cztery porażki w pięciu ostatnich meczach oraz gole strzelane od wielkiego święta pokazują wyraźny spadek formy i trudno sobie wyobrazić, aby goście na Old Trafford byli w stanie jakoś odmienić tę tendencję.

Ciekawe kursy w bukmacher:

Manchester United wygra – 1.45 (zakład z 0% marży)

Wynik meczu/suma goli – 1/poniżej3.5 – 2.08

Wynik/obie drużyny strzelą – 1/Nie – 2.20

United wygra dokładnie 2 golami – 4.15

Dokładny wynik – 2:0 – 6.50

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/anglia/premier-league/manchester-united-na-fali-n188

Oceń ten tekst

Podobne artykuły