Bukmacher STS wie, kiedy straci pracę Paulo Sousa!

Ocena 5.00/1 głos
Bukmacher STS wie, kiedy straci pracę Paulo Sousa!

Paulo Sousa prowadzi Polaków ledwie od kilku miesięcy, a już coraz głośniej przebijają się głosy, że dni Portugalczyka są policzone i były as Juventusu nie wytrwa zbyt długo na tym stanowisku.

Swoje zdanie w tej kwestii zaprezentowali właśnie analitycy bukmachera STS, którzy zaproponowali ciekawy rynek zakładów dotyczący przyszłości selekcjonera Reprezentacji Polski. Postanowiliśmy przyjrzeć mu się nieco bliżej.

Zakłady specjalne od bukmachera STS

Legalny bukmacher STS to nie tylko doskonała oferta zakładów sportowych i solidny bonus powitalny, ale również spora dawka zakładów specjalnych.

Jeden z nich szczególnie przypadł nam do gustu, dlatego dziś postanowiliśmy przeanalizować go nieco bardziej i sprawdzić, czy można tam znaleźć jakiś wartościowy typ ze sporym value.

Trudne początki Paulo Sousy w roli selekcjonera

Kibice w Polsce liczyli na to, że Sousa odmieni nudną grę kadry Jerzego Brzęczka jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki i Polacy z dnia na dzień zaczną grać jak Hiszpania, Francja lub Portugalia. Tymczasem pierwsze trzy mecze pod wodzą nowego selekcjonera przyniosły więcej pytań niż odpowiedzi, zaś powiedzieć, że gra Biało-Czerwonych nie powalała na kolana to nic nie powiedzieć.

Momentalnie pojawiły się głosy “fachowców”, że być może to wcale nie Jerzy Brzęczek był największym problemem tej kadry, zaś Zbigniew Boniek nieco pospieszył się ze zwolnieniem byłego selekcjonera. Fakty są takie, że Sousa ma nie lada ból głowy, żeby poukładać grę Polaków przed Euro. Tym bardziej, że czasu ma już naprawdę niewiele.

Przed inauguracyjnym starciem ze Słowacją na Euro 2021 Polacy zagrają tylko dwa mecze sparingowe, dlatego Portugalczykowi pali się grunt pod nogami. Nie brakuje nawet głosów, że w przypadku kiepskich występów przeciwko Rosji i Islandii Boniek może po raz kolejny stracić cierpliwość i na turniej polecimy z nowym selekcjonerem.

Co prawda taki scenariusz wydaje się mało prawdopodobny, jednak kto wie… Również taki zakład możecie obstawić na stronie legalnego bukmachera STS.

Kiedy wyleci Sousa? Analitycy STS już wiedzą!

Jakie jeszcze rynki zakładów przygotował na tą okazję bukmacher STS? Całkiem sporo. Oddsmakerzy STS wykazali się sporą pomysłowością, dlatego lista dostępnych opcji zakładów powinna zadowolić najbardziej wymagających graczy.

Przykładowo - spodziewacie się czarnego scenariusza i sądzicie, że Sousa wyleci jeszcze przed Euro 2021? STS zapłaci Wam za taki zakład po kursie 50.00! A może wierzycie w umiejętności trenerskie Portugalczyka i chcecie obstawić, że Sousa wytrwa na stanowisku do nowego roku? Kurs zaproponowany przez STS na taką ewentualność to 1.50.

Sprawdź nasze darmowe typy bukmacherskie dotyczące Polaków na Euro 2021

Widać zatem jak na dłoni, że analitycy bukmachera STS nie spodziewają się trzęsienia ziemii w najbliższych tygodniach, lecz raczej ufają w pozytywny scenariusz i w to, że Sousa poprowdzi Polaków nie tylko na Euro 2021, nie tylko w jesiennych meczach eliminacyjnych do MŚ w Katarze, ale i - daj Boże - podczas przyszłorocznego Mundialu.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/euro-2021/bukmacher-sts-wie-kiedy-straci-prace-paulo-sousa-n1070

Oceń ten tekst

Podobne artykuły