Starcia gigantów w Lidze Mistrzów

Ocena 5.00/1 głos

We wtorek i środę rozegrane zostaną kolejne mecze 1/8 finału Ligi Mistrzów.

Czekają nas prawdziwe starcia gigantów. Już we wtorek w Turynie Juventus zmierzy się z Bayernem Monachium, a w Londynie Arsenal podejmować będzie Barcelonę.

Jeśli wskazanie faworyta w tym ostatnim meczu jest dość łatwe, bo forma Barcelony jest ostatnio iście nieziemska, to w spotkaniu w Turynie naprawdę ciężko o wytypowanie zwycięzcy.

Mecze Ligi Mistrzów to nie tylko wspaniała rozrywka dla wszystkich kibiców piłki nożnej, ale także znakomita okazja na powiększenie domowego budżetu.

Stawiając np. 100 złotych na zwycięstwo Barcelony i remis Juventusu z Bayernem możesz wygrać aż 500 złotych! Jeśli będzie to Twój pierwszy zakład w bukmacher absolutnie niczym nie ryzykujesz bo w razie niepowodzenia bukmacher zwróci Ci pełną stawkę (do maksymalnie 100 złotych).

Tak więc albo wygrana albo zwrot! Oglądasz mega hity Ligi Mistrzów i dodatkowo możesz wygrać aż pół tysiaka! Jeśli nie trafisz otrzymujesz zwrot swoich pieniędzy, które możesz bez żadnego obrotu natychmiast wypłacić! Przyznasz to naprawdę rewelacyjna oferta?

od redakcji spryciarz.com:

Bonus powitalny cashback w bukmacher i bukmacher to najlepsze oferty na rynku, w przypadku przegranego zakładu pieniądze można wypłacić na konto bez obrotu. Niestety Skrill i Neteller nie są akceptowane.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/liga-mistrzow/starcia-gigantow-w-lidze-mistrzow-n338

Oceń ten tekst

Podobne artykuły

Żużel
Dyscypliny sportowe

Żużel