Obstawiaj w Betfan, gdzie Harry Kane zagra w przyszłym sezonie.

Ocena 5.00/1 głos
Obstawiaj w Betfan, gdzie Harry Kane zagra w przyszłym sezonie.

Napastnik Tottenhamu Hotspur to od kilku lat jedno z najgorętszych nazwisk na transferowej giełdzie. O usługi Kane’a zabiegają prezesi najbogatszych klubów w Europie, zaś według analityków bukmachera Betfan tego lata możemy być świadkami rekordowego transferu z udziałem snajpera Kogutów.

Kane wśród najlepszych napastników w Europie

Kiedy kilka sezonów wstecz Harry Kane stawiał swoje pierwsze kroki na boiskach angielskiej Premier League zapewne niewielu obserwatorów tamtejszej piłki spodziewało się, że za jakiś czas będzie dobijał do blisko 200 trafień w barwach Tottenhamu, a także ponad 50 goli dla kadry, której zresztą zostanie kapitanem.

Na chwilę obecną Harry Kane jest wymieniany jednym tchem wśród najskuteczniejszych snajperów w Europie, zaś na jego usługi zęby ostrzy sobie praktycznie każdy prezes w Europie. Problem w tym, że tylko nielicznych na Kane’a stać.


W każdym okienku, niczym bumerang powraca temat transferu Anglika do klubu, z którym będzie mógł coś wygrać, gdyż włosy jeżą się na głowie na myśl, że tak wybitny snajper nie wygrał nigdy żadnego trofeum drużynowego.

Z tej okazji bardzo ciekawy rynek zakładów przygotował dla swoich klientów legalny bukmacher Betfan, którego znakiem rozpoznawczym są właśnie fenomenalne zakłady specjalne.

Gdzie zagra Kane? Sprawdź kursy od bukmachera Betfan.

Czy tego lata Kane opuści wreszcie Tottenham i przeniesie się do topowego klubu, który zagwarantuje mu grę o najwyższą stawkę? Chętnych na jego usługi z pewnością nie zabraknie. Spore znaczenie w tym kontekście może mieć występ Kane’a na Euro 2021. Gdyby Anglik po raz kolejny potwierdził swoją wielką klasę, to pod siedzibą Tottenhamu może ustawić się kolejka chętnych.

Zdaniem analityków zatrudnionych przez bukmachera Betfan najbardziej prawdopodobny jest jednak scenariusz, w którym Kane zostanie na kolejny sezon w Tottenhamie. Taką ewentualność wyceniono w Betfan po kursie 1.65. A jeśli nie Koguty, to kto?

Patrząc na kursy od Betfan najbliżej pozyskania genialnego snajpera byłby Manchester City, który po sezonie rozstanie się z Sergio Aguero, zaś Kane pasowałby wręcz idealnie do układanki Pepa Guardioli. Czy tak faktycznie się stanie? Przekonamy się niebawem.

Nie trafisz zakładu z Kane’m? Betfan zwróci Ci stawkę!

Nowi klienci Betfan są w o tyle komfortowej sytuacji, że obstawiając transfer z udziałem Kane’a (lub jego brak) nie muszą się obawiać wpadki na kuponie, gdyż cała stawka wróci z powrotem na ich konto gracza.

Wszystko to za sprawą promocji powitalnej od tego bukmachera, w ramach której pierwszy kupon po rejestracji konta w Betfan jest zakładem bez ryzyka. Co to oznacza? A no to, że jeśli typ na pierwszym kuponie okaże się nieprawidłowy, wówczas na koncie gracza pojawi się cashback bonus Betfan o wartości stawki zainwestowanej w kupon, zaś maksymalna wartość darmowych środków bonusowych to aż 600 zł.

Po więcej informacji o tym bonusie odwiedź stronę legalnego bukmachera Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/obstawiaj-w-betfan-gdzie-harry-kane-zagra-w-przyszlym-sezonie-n1080

Oceń ten tekst

Podobne artykuły