Plebiscyt na 100-lecie Przeglądu Sportowego. Kursy od bukmachera forBET.

Ocena 5.00/1 głos
Plebiscyt na 100-lecie Przeglądu Sportowego. Kursy od bukmachera forBET.

Przegląd Sportowy obchodzi w tym roku stulecie swojej działalności. Z tej okazji gazeta zorganizowała plebiscyt na największe osobistości, najlepsze drużyny oraz wydarzenia ubiegłego wieku w polskim sporcie. Specjalna oferta zakładów na to wydarzenie czeka na Was na stronie legalnego bukmachera forBET.

Przegląd Sportowy kończy 100 lat!!!

21 maja 1921 roku światło dzienne ujrzało premierowe wydanie Przeglądu Sportowego. Od tamtej pory czasopismo przechodziło swoje lepsze i gorsze momenty, natomiast nieprzerwanie informowało Polaków o ważnych wydarzeniach sportowych i sukcesach rodaków na międzynarodowej arenie.

A tych nie brakowało! Medale Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Europy, rekordy świata, a także całe mnóstwo mniejszych i większych sukcesów, jakimi przez lata emocjonowali się Polacy.

100-lecie Przeglądu Sportowego to doskonała okazja, aby podsumować najważniejsze wydarzenia, sukcesy i osobistości polskiego sportu w ubiegłym wieku. Obok takiego wydarzenia obojętnie nie mogli przejść oddsmakerzy bukmachera forBET i tak powstała oferta zakładów dotycząca plebiscytu na 100-lecie najważniejszej gazety sportowej w Polsce.

Sportowiec 100-lecia PS - kursy od forBET

Najważniejszy rynek zakładów to rzecz jasna najlepszy polski sportowiec ubiegłego 100-lecia. Oczywiście głosowanie jest tajne, natomiast według analityków bukmachera forBET sprawa jest oczywista i ten zaszczytny tytuł padnie łupem Ireny Szewińskiej, 3-krotnej złotej medalistki olimpijskiej, której lista sukcesów była bardzo długa. Kto dalej?

Zdaniem forBET tuż za Szewińską uplasują się Adam Małysz oraz Robert Lewandowski, jednak bukmacher nie daje im większych szans na zwycięstwo w plebiscycie. Czy słusznie? Przekonamy się niebawem.

Kto trenerem 100-lecia PS? Bukmacher forBET już to wie!

Oddsmakerzy bukmachera forBET nie mają najmniejszych wątpliwości, jeśli chodzi o kolejną kategorię, a mianowicie najlepszego trenera 100-lecia. Ich zdaniem nie będzie tu miejsca na żadną niespodziankę, zaś uhonorowany w ten sposób zostanie Kazimierz Górski - taka ewentualność została wyceniona przez forBET po kursie 1.20.

Na dalszych pozycjach mamy m.in. Huberta Wagnera oraz Feliksa Stamma, jednak trudno liczyć na jakąkolwiek niespodziankę w tej kategorii i naszym zdaniem analitycy forBET się nie pomylili.

Kto piłkarzem 100-lecia PS? Sprawdź kursy od forBET.

Piłka nożna to bez wątpienia sport numer 1 w naszym kraju. Przez te wszystkie lata doczekaliśmy się mnóstwa wielkich futbolistów, że wymienimy tylko nazwiska takie jak Boniek, Lato, Deyna, Tomaszewski, Lubański, Szarmach czy Wilimowski.

Według analityków bukmachera forBET wszystkich ich pogodzi jednak Robert Lewandowski i to on głosowaniem czytelników Przeglądu Sportowego zostanie wybrany najlepszym polskim piłkarzem ubiegłego 100-lecia.

Chcesz obstawić wyniki plebiscytu? Dołącz do forBET i zgarnij bonus!

Na straconej pozycji nie stoją rzecz jasna gracze, którzy do tej pory nie zdążyli zarejestrować nowego konta w forBET. Założenie konta w tym serwisie trwa kilka chwil, zaś lista korzyści z tego wynikających jest bardzo długa.

Przede wszystkim dostęp do szerokiej oferty zakładów, kursów na dobrym poziomie oraz mnóstwa rynków i opcji zakładów na żywo, z transmisjami w livestreamach dzięki forBET TV włącznie. Ale nie tylko!

To również bardzo atrakcyjny z punktu widzenia graczy forBET bonus powitalny, w którego skład wchodzą:

  • Bonus podwajający kwotę pierwszej wpłaty aż do 2250 zł
  • Cashback bonus 100 zł
  • Bonus od drugiej wpłaty MaxiZysk 200 zł

Bukmacher forBET słynie również z regularnych i atrakcyjnych promocji okolicznościowych, dlatego łowcy bonusów z pewnością nie będą żałowali rejestracji konta gracza w forBET, zaś ich budżet na grę nigdy nie będzie świecił pustkami!

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/plebiscyt-na-100-lecie-przegladu-sportowego-kursy-od-bukmachera-forbet-n1084

Oceń ten tekst

Podobne artykuły