Zakład bez ryzyka 100 PLN na mecz Niemcy - Polska w

Ocena 5.00/1 głos
Zakład bez ryzyka 100 PLN na mecz Niemcy - Polska w

Wszyscy prawdziwi kibice piłkarscy wierzą, że w piątek Biało-Czerwoni są w stanie powtórzyć sukces z Warszawy i znów pokonać reprezentację Niemiec w meczu eliminacyjnym do Euro 2016.

Niestety o wygraną na terenie rywali jest jeszcze trudniej niż w Polsce, więc aby na naszej drużynie nie ciążyła zbyt duża presja, możesz postawić w bukmacher zakład bukmacherski na ten mecz w 100% bez ryzyka!

Jak to zrobić?

 1. Postaw dowolny zakład na mecz Niemcy - Polska po kursie min. @2.00 między 18:01 w czwartek 3 września, a zakończeniem tego spotkania u bukmachera bukmacher.
 2. Jeśli Twój pierwszy zakład na ten mecz okaże się przegrany, będziesz mógł otrzymać bonus freebet w wyskokości 100% postawionej stawki (maksymalna kwota bonusu to 100 PLN).
 3. Aby otrzymać bonus napisz na adres info-pl@bukmacher.com podając numer przegranego zakładu, a bukmacher w ciągu 48 godzin dopisze odpowiednią kwotę do Twojego konta gracza.

Do promocji kwalifikują się zarówno nowi jak i obecni gracze bukmachera bukmacher.

Obstaw mecz Niemcy - Polska w bukmacher

Szczegółowe warunki promocji

 • Postaw dowolny zakład na mecz Niemcy - Polska w ramach kwalifikacji Euro 2016 po kursie min. 2.0 między 18:01 w czwartek 3 września, a zakończeniem tego spotkania w piątek 4 września 2015 r.
 • Jeśli  pierwszy zakład na ten mecz postawiony przez Ciebie w podanym powyżej czasie zostanie w całości rozliczony jako przegrany, otrzymasz od nas bonus w wysokości 100% postawionej stawki. Maksymalna kwota bonusu to 100 PLN.
 • Aby otrzymać bonus napisz do Działu Obsługo Klienta na adres info-pl@bukmacher.com w ciągu 24 godzin od rozliczenia kuponu. W mailu podaj numer przegranego zakładu, a my dopiszemy odpowiednią kwotę do konta gracza w ciągu 48 godzin.
 • Przed wypłatą kwotę bonusu należy obrócić 10x po kursie 1.50 lub wyższym, stawiając min. 10 kuponów. Zakłady akumulowane zawierające kursy składowe niższe niż 1.50 nie będą wliczane do wymaganego obrotu. Zakłady kasynowe nie będą wliczane do wymaganego obrotu.
 • Bonus nie łączy się z innymi promocjami (z wyjątkiem bonusów związanych ze zbieraniem punktów Oring). Oznacza to, że bonus nie przysługuje, jeśli w momencie stawiania zakładu na koncie gracza jest aktywna jakakolwiek wcześniejsza oferta bonusowa.
 • Promocja obejmuje wyłącznie pierwszy postawiony w podanym czasie zakład na mecz Niemcy - Polska, jeśli zostanie on rozliczony jako przegrany. Zwrot stawki nie przysługuje, jeśli pierwszy postawiony zakład lub część jego stawki zostanie rozliczona jako wygrana lub zwrócona ani dla żadnego kolejnego zakładu, jeśli pierwszy zakład nie spełnia któregokolwiek z warunków promocji. Promocja obejmuje także zakłady akumulowane o łącznym kursie min. 2.0, zawierające zakład składowy na mecz Niemcy - Polska bez względu na to, który z zakładów składowych zostanie rozliczony jako przegrany, jeśli kupon spełnia pozostałe warunki promocji.
 • Zakłady na mecz Niemcy - Polska postawione przed rozpoczęciem promocji nie są brane pod uwagę. Zakłady postawione w czasie trwania promocji, ale nie zawierające zakładu na mecz Niemcy - Polska nie są brane pod uwagę.
 • bukmacher zastrzega sobie prawo do odmówienia przyznania bonusu, jak również do weryfikacji użytkownika, jeśli uzna to za niezbędne.
 • Bonus dostępny wyłącznie dla 1 zakładu / 1 konta / 1 członka rodziny / 1 domostwa / 1 IP.
 •  bukmacher zastrzega sobie prawo do przerwania promocji w dowolnym momencie lub, w przypadku, gdy istnieje podejrzenie nadużycia promocji, do zablokowania konta gracza (i zamrożenia środków finansowych) ze skutkiem natychmiastowym.
 •  bukmacher zastrzega sobie prawo do zmiany warunków promocji według własnego uznania, bez wcześniejszego powiadomienia.
 •  Oprócz powyższych zasad, nadal obowiązują Ogólne Warunki oraz Regulamin korzystania z serwisu bukmacher.
 •  Promocja dostępna jest wyłącznie dla obywateli Polski.
Podziel się
 • facebook
 • twitter
 • telegram

https://spryciarz.com/pilka-nozna/zaklad-bez-ryzyka-100-pln-na-mecz-niemcy-polska-w-n273

Oceń ten tekst

Podobne artykuły