Polski film na Oscarach - co mówią bukmacherzy? Typy Betclic

Ocena 4.00/3 głosy

🎥 Czy polski film "IO" zrobi furorę na Oscarach? Bukmacherzy już obstawiają swoich faworytów. Sprawdź, kto ma największe szanse na zwycięstwo w najważniejszych kategoriach. Dowiedz się, dlaczego Betclic typuje film Netflixa jako głównego faworyta w kategorii najlepszy film międzynarodowy. 🏆

Polski film na Oscarach - co mówią bukmacherzy? Typy Betclic

"IO" Jerzego Skolimowskiego i szanse na Oscara - typy bukmacherów Betclic

Oskary 2023 zbliżają się wielkimi krokami, a legalny bukmacher Betclic już podzielił się swoimi typami na zwycięzców. Niestety dla polskich kinomanów, polska produkcja "IO" Jerzego Skolimowskiego jest uważana za outsidera w kategorii "Najlepszy film międzynarodowy". Bukmacherzy dają szanse 18:1 na jej zwycięstwo, a faworytem jest "Na Zachodzie bez zmian" z kursem 1,02.

W kategorii "Najlepszy film" największe szanse na zdobycie Oskara mają reżyserzy filmu "Wszystko wszędzie naraz". Bukmacherzy Betclic dają im kurs 1,05, a film otrzymał 11 nominacji. Kinomani natomiast, według swojego gustu, obstawiają "Avatar: Istota wody" Davida Camerona z kursem 100, jednak Betclic ocenia, że bardziej prawdopodobny jest triumf tragikomedii "Duchy Inisherin" Martina McDonagha, dla której kurs wynosi 15.

Polski film "IO" Jerzego Skolimowskiego walczy z "Na Zachodzie bez zmian" o Oscara

W kategorii "Najlepszy aktor pierwszoplanowy" zdecydowanym faworytem jest Brendan Fraser, który wcielił się w główną postać w filmie "Wieloryb". Bukmacherzy dają mu kurs 1,01, podczas gdy jego największy konkurent - Austin Butler - ma kurs 2,35 za zwycięstwo w tej kategorii.

Wśród aktorek pierwszoplanowych największe szanse na zdobycie Oskara ma Cate Blanchett za rolę w filmie "Tar" (kurs 1,95). Jednak bukmacherzy oceniają, że Michelle Yeoh z "Wszystko wszędzie naraz" ma nieco większe szanse na zwycięstwo, jej kurs wynosi 1,75.

W kategorii "Najlepszy reżyser" zdecydowanym faworytem są Dan Kwan i Daniel Scheinert, którzy nakręcili "Wszystko wszędzie naraz". Bukmacherzy dają im kurs 1,05. To już pewnie większa niespodzianka niż to, że polska produkcja nie będzie faworytem na Oscarowej gali.

Mimo że typy bukmacherów Betclic na Oskary 2023 nie są zaskakujące, to z pewnością będą one tematem dyskusji wśród kinomanów na całym świecie. Teraz pozostaje tylko czekać na wyniki ceremonii i zobaczyć, czy typy się sprawdzą.

Idź do Betclic Idź do Betclic

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betclic.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/rozrywka/polski-film-oscarach-mowia-bukmacherzy-typy-betclic-n1170

Oceń ten tekst