MŚ Lahti 2017 - 100 pln za Polaka na podium

Ocena 5.00/1 głos
MŚ Lahti 2017 - 100 pln za Polaka na podium

Druga, obok Zimowych Igrzysk Olimpijskich, najważniejsza impreza dla skoczków narciarskich właśnie startuje! Mowa oczywiście o Mistrzostwach Świata w narciarstwie klasycznym, które w tym roku odbędą się w Lahti i które zaczynają się sobotnim konkursem indywidualnym na normalnej skoczni.

Nasi zawodnicy są w świetnej formie, co potwierdzili podczas azjatyckiego tournée. Ty również możesz wykonać niezły skok – skok na kasę! bukmacher przygotował dla nowych klientów promocję, w której z chęcią zapłaci po 100 złotych za każdego Polaka na podium. To, co musisz zrobić – oczywiście oprócz założenia konta u bukmachera – to postawić co najmniej 15 złotych na zakład po kursie 1.5 i… trzymać kciuki za rozpędzonych Polaków. Niech lecą jak najdalej!

W gazie są przede wszystkim Kamil Stoch i Maciej Kot. Stoch jak na razie może pochwalić się sezonem niemal idealnym – jest liderem klasyfikacji generalnej, w wielkim stylu triumfował podczas Turnieju Czterech Skoczni oraz wygrał sześć konkursów, w tym te w Wiśle i Zakopanem, i nic dziwnego, że jest jednym z największych faworytów do zdobycia złotego medalu, a bukmacher wycenia jego szanse po kursie 5.50. Sam Kamil przyznał, że nie jest fanem normalnej skoczni w Lahti, a w swojej karierze na tego typu obiekcie triumfował tylko raz, jednak jeżeli ma się przełamać, to właśnie w tym historycznym sezonie, w którym to do listy sukcesów dopisał pierwszy triumf w TCS i pierwsze zwycięstwo w Zakopanem. Tym bardziej, że dwa lata temu nasz mistrz zajął na tym obiekcie dopiero 17. miejsce. Ma więc coś do udowodnienia.

#totolotek-advert-forbet#

Spore szanse na podium ma także Maciej Kot, który jest największym zwycięzcą azjatyckiego tournée. Już wcześniej skakał on dobrze i równo, często zajmując miejsce w czołowej dziesiątce, ale prawdziwy wybuch formy przyszedł właśnie podczas konkursów w Azji. Kiedy wszyscy w Polsce spali, 25-letni skoczek triumfował najpierw w Sapporo, a później w Pjongczangu na normalnej skoczni. Mimo dwóch wygranych w ostatnich czterech konkursach, Kot twardo stąpa po ziemi i przyznał, że ostatnie zwycięstwa traktuje jako motywację do dalszej pracy. Triumfy w Azji sprawiły, że jest on głodny kolejnych triumfów, a podium w Lahti byłoby czymś pięknym. Choć o zwycięstwo w sobotę będzie bardzo ciężko, co pokazuje wysoki kurs 9.00, to już miejsce w czołowej trójce jest jak najbardziej do osiągnięcia i w bukmacher wyceniane jest po stawce 2.60.

Nie możemy zapominać o Piotrku Żyle czy Dawidzie Kubackim, którzy także udowodnili, że należą do czołówki. Maciej Kot nazwał tę grupę „młodymi wilkami” i mamy nadzieję, że są one głodne dobrych wyników i zadowolą się jedynie podium.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/skoki/ms-lahti-2017-100-pln-za-polaka-na-podium-n423

Oceń ten tekst

Podobne artykuły