Bukmacher Bet-at-Home zamyka się na Polskę

Ocena 3.33/3 głosy
Bukmacher Bet-at-Home zamyka się na Polskę

W końcu, po ponad 3 latach od wejścia w życie nowelizacji polskiej ustawy hazardowej, bukmacher Bet-at-home zacznie respektować jej zapisy.

Przypomnijmy, w dniu 1 kwietnia 2017 roku weszła w życie ustawa hazardowa zabraniająca osobom przebywającym na terytorium Polski na obstawianie zakładów bukmacherskich u podmiotów, które nie posiadają polskiej licencji.

Większość zagranicznych firm bukmacherskich dostosowała się do nowego prawa i zaprzestała oferować zakładów dla graczy z Polski. Niektóre z firm nich jak Betclic czy PZBUK (były ComeOn) otworzyły nawet lokalne oddziały bukmachera.

Jednym z bukmacherów, który cały czas nie chciał zaakceptować zmianę prawa był Bet-at-Home. Bukmacher cały czas migał się przed restrykcjami listy domen zakazanych co chwilę zmieniając adres swojej strony internetowej i przyjmował nielegalnie zakłady od graczy łączących się z terenu Polski.

Opór bukmachera w końcu ustąpił, w dniu 26 maja 2021 w oficjalnym komunikacie Bet-at-Home poinformował, że od 1 czerwca 2021 nie będzie akceptować graczy łączących się z terytorium Polski.

Koniec BAH w Polsce

Mamy ważną informację dotyczącą Twojego konta gracza: niestety od 1. czerwca nasza oferta dla osób logujących się na terenie Polski nie będzie dłużej dostępna. Nadal posiadasz środki na koncie? Możesz zlecić wypłatę na koncie gracza do dnia 1. czerwca.

Pani konsultant, która od lat jest Twarzą bukmachera nie jest już uśmiechnięta.

BAH niedostępny jaka alternatywa?

Trzeba sobie po męsku przyznać, że tak naprawdę, to BAH od zawsze był słabym bukmacherem.  Mimo iż nie pobierał 12% podatku od zakładu to wysokość kursów i szerokość oferty zawsze pozostawiała wiele do życzenia. Do kanonu porażek bukmacherskich przejdą kursy wystawione na mecz tenisa ziemnego dla równorzędnych graczy w wysokości 1,68 – 1,68!

Żenada! To już nawet płacąc podatek obrotowy u polskich legalnych zakładów można obstawić zakład po atrakcyjniejszym kursie. Gdzie zatem warto obstawiać?

Pewniakiem numer jeden w Polsce jest Fortuna – bukmacher wszechstronny, numer dwa to forBET, a na trzeciej pozycji ex equo Betfan i Superbet.

Przeczytaj:

  1. Dlaczego warto obstawiać zakłady w Betfan.
  2. Co obstawiać w Fortunie.
  3. Jaki jest najlepszy bukmacher w Polsce.
Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/ustawa/bukmacher-bet-at-home-zamyka-sie-na-polske-n1090

Oceń ten tekst

Podobne artykuły