Najwyższy kurs - porównywarka kursów

Ocena 2.79/14 głosów
Najwyższy kurs - porównywarka kursów

Do osiągnięcia zysku w zakładach bukmacherskich, oprócz dobrych typów, niezbędne jest obstawianie zakładów po najwyższym dostępnym na rynku kursie.

Im na dany mecz bukmacher oferuje wyższy kurs tym większą potencjalną wygraną może uzyskać gracz, jednocześnie zachowując ten sam poziom ryzyka. O ile dla niewielkiej liczby zakładów kilka procent różnicy w kursie nie robi wielkiej różnicy, o tyle w dłuższym terminie może przeważyć na tym czy typer osiągnie zysk czy stratę.

Ręczne porównywanie kursów poprzez odwiedzanie stron bukmacherów jest mozolne i czasochłonne, tym bardziej, że legalnych bukmacherów wciąż przybywa. Ogólnoświatowe porównywarki kursów takie jak Oddsportal czy Oddsexplorer nie pomogą typera z Polski gdyż wyświetlają kursy jedynie zagranicznych bukmacherów.

Stworzyliśmy zatem narzędzie Najwyzszy Kurs - porównywarkę kursów u legalnych bukmacherów. Mamy nadzieję, że wspomoże polskich typerów szukających najwyższych kursów dostępnych u legalnych bukmacherów.

Narzędzie działa stabilnie aczkolwiek cały czas jest w fazie tworzenia i rozbudowy. W tej chwili porównywane są kursy od siedmiu bukmacherów w dwunastu najpopularniejszych rozgrywkach piłkarskich. W przyszłości na pewno dodamy pozostałych bukmacherów oraz zwiększymy liczbę monitorowanych rozgrywek.

Opinie i uwagi

Napiszcie w komentarzach do tej aktualności swoją opinię - czy takie narzędzie ma sens, czy faktycznie komuś się to przyda. Wszyscy wiemy, że 12-procentowy podatek znacznie obniża atrakcyjność obstawiania zakładów u Polskich bukmacherów. Zawsze jednak lepiej obstawić po wyższym niż po niższym kursie.

Dajcie też znać jeżeli macie pomysł na jakieś przydatne konkretne nowe funkcjonalności.

najwyzszy kurs

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/zaklady/najwyzszy-kurs-pl-porownywarka-kursow-n700

Oceń ten tekst

Podobne artykuły