50 tysięcy złotych w puli bonusu od Betfan na ćwierćfinały Euro 2021

Ocena 5.00/3 głosy

Zbliża się czas ostatecznych rozstrzygnięć na Euro 2021. Już w najbliższy piątek i sobotę poznamy komplet półfinalistów turnieju, zaś z tej okazji znakomita promocja czeka na wszystkich klientów bukmachera Betfan, który rozda bonusy z gigantycznej puli nagród.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Ćwierćfinały Euro 2021 - sprawdź ofertę zakładów Betfan

W piątkowy i sobotni wieczór powodów do narzekania nie będą mieli fani futbolu na najwyższym poziomie. Przy okazji ćwierćfinałów Euro 2021 czekają nas bowiem gigantyczne emocje piłkarskie, zaś jak zwykle bogata oferta zakładów na to wydarzenie czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Betfan.

Poza ciekawymi kursami na każde z ww. spotkań bukmacher Betfan zorganizował również promocję, dzięki której możecie zgarnąć bonusy z puli nagród 50 tysięcy złotych! Sprawdź regulamin bonusu i wejdź do gry o darmowe środki.

Graj o bonusy z puli nagród 50 tysięcy złotych!

Zasady tej promocji nie należą do przesadnie skomplikowanych. Wystarczy, że zalogujesz się na swoje konto gracza, a następnie do piątku do godziny 18:00 za dokładnie 49 zł obstawisz wielokrotny kupon AKO, na którym umieścisz 4 typy 1X2 na każdy z ćwierćfinałowych meczów Euro 2021.

Wśród wszystkich graczy, którzy poprawnie wytypują wyniki wszystkich meczów Betfan podzieli bonusy z puli nagród 50 tysięcy złotych. Bonus Betfan wymaga obrotu 1x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 typami oraz minimalnym kursem łącznym 3.80. Maksymalny czas na obrót bonusem to 7 dni.

Atrakcyjny bonus na start od Betfan

Bardzo atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych czeka na każdego gracza, który zdecyduje się na rejestracją w serwisie Betfan. Wystarczy, że podczas wypełniania formularza rejestracyjnego gracz wpisze nasz Betfan kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednim polu, a automatycznie na jego koncie pojawią się trzy bonusy:

  • Cashback bonus 600 zł
  • Betfan bonus 100% od drugiego depozytu 1000 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 50 zł

Ta ostatnia promocja jest tymczasowa i będzie obowiązywała wyłącznie do 31 lipca. Więcej informacji na temat tego pakietu na start znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/50-tysiecy-zlotych-w-puli-bonusu-od-betfan-na-cwiercfinaly-euro-2021

Oceń ten tekst