Czy w środę Anglia i Czechy awansują na Euro 2020?

Ocena 5.00/6 głosów
Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Anglia, Czechy i Kosowo – to jedyne zespoły, które w grupie A walczą jeszcze o awans do mistrzostw Europy w 2020 roku.

Podopieczni Garetha Southgate'a są na czele tabeli i to oni pozostają faworytami, choć w kadrze pojawiły się pewne nieoczekiwane problemy, o których piszemy poniżej. Reprezentacja Czech powinna poradzić sobie w meczu z Kosowem, ale rywalom nie można odbierać nadziei. Zwłaszcza, że stoją przed szansą na historyczny występ na Euro.

Jedzenie spadało ze stołów...

Zwycięstwo w Anglii jest bardzo prawdopodobne, ponieważ drużyna podejmie słabo spisującą się w tych eliminacjach Czarnogórę. Jednak Synowie Albionu są ostatnio niegrzeczni. W ostatnim hicie Premier League – Liverpool vs Manchester City (3:1) na boisku starli się Raheem Sterling z Joe Gomezem. Dzień później panowie spotkali się na zgrupowaniu kadry, a podczas przywitania na stołówce Sterling nie podał ręki Gomezowi, po czym wstał i spytał go, czy nadal jest takim cwaniakiem. Reszta zawodników uznała to za żart, ale Raheem złapał kolegę za gardło, a biżuterią zrobił mu ślad na twarzy.

Gdy dowiedział się o tym selekcjoner Gareth Southgate, kazał mu natychmiast opuścić zgrupowanie. Jednak po kilkudziesięciu minutach, kiedy zawodnik wracał już autem, odebrał telefon z poleceniem powrotu. Sterling jest zatem w kadrze, ale za karę nie zagra w najbliższym meczu.

Sterling to czołowy zawodnik Manchesteru City i reprezentacji. Jednak ze względu na niski poziom rywali jego absencja nie powinna mieć większego znaczenia. Co innego  atmosfera w drużynie. Już nie raz okazywało się, że wewnętrzne konflikty w kadrach zespołów rozsadzają je od środka, co ma odzwierciedlenie w zaskakujących wynikach i porażkach z teoretycznymi outsiderami.

Betfan i tak widzi Anglię w roli zdecydowanego faworyta i słusznie. Z drugiej strony zawodnicy Czarnogóry, mimo słabszych wyników, zostawiają często serce na boisku i pokazują bałkański charakter. Być może to dla nich szansa, by wykorzystać słabe morale i bałagan w zespole Anglików i zakończyć te eliminacje z honorem oraz dać swoim kibicom nieco satysfakcji. Już sam remis starcza gospodarzom do awansu, a dla Czarnogórców taki wynik byłby zapewne sporym sukcesem.

Czesi powinni się bać?

Inaczej wygląda sytuacja reprezentacji Czech. Nasi południowi sąsiedzi muszą zmierzyć się z Kosowem, które traci do naszych południowych sąsiadów zaledwie punkt. Czesi grają u siebie, a w tych eliminacjach wygrali wszystkie spotkania domowe, w których stracili tylko dwie bramki. Z drugiej strony Kosowo przegrało w tych eliminacjach zaledwie jeden mecz i to nie byle z kim, bo z Anglią na St Mary's Stadium (stadion Southampton), strzelając jej w tym meczu 3 bramki (wynik 5:3).

W dodatku w pierwszym meczu Kosowo pokonało u siebie Czechów 2:1, choć należy przyznać, że to goście byli wówczas stroną przeważającą. Jak będzie to wyglądało dzisiaj? Czy Czesi i Anglicy podołają roli faworytów i wygrają swoje mecze, pieczętując awanse? A może obie bałkańskie drużyny skutecznie się im przeciwstawią?

W ofercie przygotowanej przez Betfan Czesi są faworytem, ale już nie tak zdecydowanym, jak Anglia. Wydaje się, że niespodzianka w tym meczu jest dużo bardziej prawdopodobna.

W dodatku bukmacher przygotował specjalną promocję w ramach Radaru 365. Wystarczy zagrać cztery mecze eliminacji mistrzostw Europy, uwzględniając pewne warunki. W przypadku, gdy jedno spotkanie nie wejdzie, gracze otrzymują zwrot na konto bonusowe!

Środowe mecze grupy A zapowiadają się zatem bardzo ciekawie. Anglicy i Czesi mogą dziś świętować awans na Euro, ale niekoniecznie po łatwych meczach. Ostatnie spotkania do zatem bardzo dużo emocji oraz sporo atrakcyjnych kuponów do zagrania.

Przypominamy także, że do Euro awansowały już Polska, Hiszpania, Belga, Rosja, Włochy i Ukraina. Jesteś ciekawy jaki jest terminarz Euro 2020 i z kim zagra Polska? Piszemy o tym w tekście Polska na Euro 2020.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/anglia-czechy-awansuja-na-euro-2020

Oceń ten tekst