Betfan płaci nawet za przegrane kupony na mecz Francja - Niemcy!

Ocena 5.00/2 głosy

Kolejna ciekawa promocja od bukmachera Betfan na pojedynek Francuzów z Niemcami, dzięki której z wygranego kuponu będą mogli cieszyć się nawet Ci gracze, którym zabraknie szczęścia i ich typowanie okaże się błędne.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Francja vs Niemcy - obstawiaj w Betfan

Już dziś wieczorem będziemy świadkami znakomitego meczu w grupie F Euro 2021, a mianowicie spotkania Francja vs Niemcy. Mbappe, Benzema i Griezmann vs Gnabry, Muller i Werner? Na brak emocji w tym meczu z pewnością nie będziemy narzekać.

Podobnie jak powodów do narzekania nie mają gracze posiadający aktywne konto gracza w serwisie Betfan. Ten legalny bukmacher zaprezentował bardzo szeroką ofertę zakładów na to spotkanie. Kto według analityków Betfan jest faworytem meczu Francja - Niemcy?

Patrząc na kursy bliżej zwycięstwa powinni być Trójkolorowi. Za triumf Francji Betfan płaci po kursie 2.72, remis został wyceniony na 3.05, zaś obstawiając zwycięstwo Niemców można pomnożyć swój depozyt po kursie 2.77.

Mało tego! Dzięki najnowszej promocji od Betfan można się cieszyć ze zwycięstwa na kuponie nawet wówczas, jeśli nie wszystkie typy będą prawidłowe. Sprawdź regulamin promocji i zgarnij darmowe środki.

Pierwszy gol = wygrany kupon w Betfan

Zasady tej promocji od Betfan są bardzo proste. Wystarczy, że we wtorek 15 czerwca zalogujesz się na swoje konto gracza na stronie tego bukmachera i za dokładnie 59 zł wytypuj zwycięzcę meczu Francja vs Niemcy. Może to być jedyna selekcja za kuponie SOLO, a może być jeden z kilku typów na kuponie AKO.

Jeśli Twoja drużyna strzeli pierwszego gola w tym meczu, wówczas bukmacher rozliczy Twój kupon jako zwycięski niezależnie od wyniku końcowego. Przykładowo - jeśli obstawisz triumf Francji i rzeczywiście Trójkolorowi obejmą prowadzenie, jednak mecz zakończy się remisem 2:2, wówczas Betfan wypłaci Ci wygraną.

Dołącz do Betfan i zgarnij atrakcyjny pakiet na start z okazji Euro 2021

Bardzo atrakcyjna promocja czeka również na graczy, którzy zdecydują się dołączyć do grona klientów bukmachera Betfan w trakcie Euro 2021 (ten konkretny pakiet obowiązuje do 31 lipca).

Wystarczy, że w trakcie rejestracji nowego konta gracza wpiszesz nasz specjalny kod promocyjny o treści SPRYCIARZ, a na Twoim koncie gracza pojawią się trzy bonusy na start:

  • Zakład bez ryzyka 600 zł
  • Betfan bonus podwajający kwotę pierwszego depozytu aż do 1000 zł
  • Darmowy freebet bonus bez konieczności wpłaty 50 zł

Jedyne o czym należy pamiętać, to wykorzystanie naszego kodu promocyjnego o treści SPRYCIARZ w momencie rejestracji. Więcej informacji o tym pakiecie bonusów na start znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/betfan-placi-nawet-za-przegrane-kupony-na-mecz-francja-niemcy

Oceń ten tekst