Betfan rozdaje darmowe bonusy na mecz Polska - Rosja

Ocena 5.00/3 głosy

Znakomita promocja dla wszystkich klientów legalnego bukmachera Betfan, który zwraca swoim klientom kasę za przegrane kupony dotyczące meczu Polska - Rosja.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Obstawiaj Polska - Rosja w Betfan

Do rozpoczęcia finałów Euro 2021 pozostało coraz mniej czasu, zaś większość reprezentacji szlifuje formę rozgrywając sparingowe mecze towarzyskie.

Nie inaczej dzieje się w przypadku podopiecznych Paulo Sousy, którzy już dziś wieczorem zagrają we Wrocławiu z Rosją. Jak spiszą się Biało-Czerwoni? Czy uda im się pokonać kadrę Sbornej?

Pełna oferta zakładów na to spotkanie czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Betfan, który poza mnóstwem ciekawych rynków zakładów proponuje również bardzo atrakcyjny bonus na to spotkanie.

Obstaw Polska - Rosja i odbierz bonus w przypadku porażki

Zasady tej promocji nie należą do przesadnie skomplikowanych. We wtorek 1 czerwca zaloguj się na swoje konto gracza w Betfan i postaw wielokrotny kupony AKO, na którym znajdą się co najmniej 4 typy przedmeczowe z kursem min. 1.30, natomiast przynajmniej 1 z nich to będzie typ na zwycięstwo Polski z Rosją.

Stawka na kuponie powinna wynieść dokładnie 49 zł lub 199 zł. Jeśli wszystkie typy na kuponie okażą się poprawne, wówczas bukmacher błyskawicznie wypłaci Ci wygraną. Jeśli natomiast zawiedzie Cię tylko typ dotyczący meczu Reprezentacji Polski, wówczas Betfan zwróci Ci całość stawki.

Jak wypłacić bonus Betfan?

Darmowe środki bonusowe pojawią się na Twoim koncie gracza w ciągu 48 godzin, zaś ich wartość wyniesie 49 lub 199 zł. Oczywiście nie można ich od razu wypłacić. Bonus Betfan należy 1x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 typami i minimalnym kursem łącznym na poziomie 3.80, zaś czas na wykonanie obrotu to maksymalnie 7 dni.

Każdy klient Betfan może w ramach tej promocji zgarnąć tylko jeden cashback bonus, zaś po więcej informacji o tym bonusie należy odwiedzić oficjalną stronę legalnego bukmachera Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/betfan-rozdaje-darmowe-bonusy-na-mecz-polska-rosja

Oceń ten tekst