Betfan rozdaje darmowe freebety aktywnym graczom

Ocena 5.00/4 głosy

Wraca jedna z Waszych ulubionych promocji od legalnego bukmachera Betfan. Sprawdź regulamin bonusu i spełnij kilka prostych warunków, a błyskawicznie na Twoim koncie gracza pojawią się darmowe środki na dalszą grę.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Bogata oferta zakładów od bukmachera Betfan

W najbliższych dniach fani sportu w najlepszym wydaniu nie będą mogli narzekać na nudę. Pomimo wakacyjnej pory sportowy kalendarz pełen jest ciekawych imprez, dlatego również klienci legalnych bukmacherów powinni znaleźć coś dla siebie.

Tak dzieje się chociażby w przypadku graczy, którzy zdecydowali się na rejestrację konta w serwisie Betfan. Na stronie tego legalnego bukmachera znajdziecie w najbliższych dniach kursy m.in. na mecze 1/8  finału Euro 2021, Copa America, tenisowy Wimbledon oraz finał hokejowej ligi NHL.

Poza ciekawą ofertą zakładów klienci Betfan mogą również skorzystać z atrakcyjnego bonusu, w ramach którego w bardzo łatwy sposób można zgarnąć darmowe freebety na dalszą grę w Betfan. Oto szczegóły najnowszej promocji od tego legalnego bukmachera.

Obstawiaj kupony i zgarniaj freebety od Betfan

Regulamin tego bonusu od Betfan jest bajecznie prosty. W dniach 28-29 czerwiec postaw dwa różniące się od siebie kupony SOLO lub AKO, pamiętając jedynie, aby kurs min. wyniósł co najmniej 2.50, zaś stawka na kuponie wyniosła dokładnie 59 lub 149 zł.

Niezależnie od wyników na kuponach w ciągu 48 godzin na Twoim koncie gracza w Betfan pojawi się freebet bonus o wartości stawki, za jaką zagrałeś wcześniejszy kupon. Każdy gracz może w ramach tej promocji zgarnąć aż trzy takie freebety, a zatem zakładając, że gracz postawi sześć różniących się od siebie kuponów po 149 zł każdy, wówczas na jego koncie pojawi się aż 447 zł darmowych środków bonusowych.

Nie masz konta w Betfan? Trzy atrakcyjne bonusy czekają na Ciebie!

A co z graczami, którzy do tej pory nie zarejestrowali konto w serwisie Betfan? Dobra wiadomość z ich punktu widzenia jest taka, że ciągle mają szansę na bonus powitalny od tego bukmachera. Betfan przygotował bardzo atrakcyjny pakiet na start dla każdego nowego gracza, który wpisz nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza:

  • Zakład bez ryzyka 600 zł
  • Betfan bonus 100% od drugiego depozytu 1000 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 50 zł

Ta ostatnia promocja jest tymczasowa i zorganizowano ją z myślą o Euro 2021, zaś będzie aktywna jedynie do 31 lipca. Więcej informacji o pakiecie powitalnym dla nowych graczy znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/betfan-rozdaje-darmowe-freebety-aktywnym-graczom

Oceń ten tekst