Betfan rozdaje darmowe freebety na F1

Ocena 5.00/2 głosy

Dołącz do najnowszej promocji od legalnego bukmachera Betfan i obstaw niedzielny wyścig o Grand Prix Monaco, a przy odrobinie szczęścia na Twoim koncie gracza pojawią się darmowe freebety.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Nikita Mazepin nową twarzą w Formule 1


Już w najbliższą niedzielę 23 maja będziemy świadkami jednego z najciekawszych wyścigów w corocznym kalendarzu F1, a mianowcie Grand Prix Monaco. Oczy wielu kibiców i ekspertów będą zwrócone na tegorocznego debiutanta, Rosjanina Nikitę Mazepina.

21-letni kierowca stawia swoje pierwsze kroki w F1 i od razu jest wokół niego bardzo głośno. Jak to się stało, że Mazepin w ogóle trafił do Formuły 1? Czy był tak wielkim talentem, że najlepsze teamy biły się o jego angaż? Hmmmm… nie do końca. Miejsce w zespole Haas wykupił mu ojciec, Dmitrij Mazepin, którego majątek szacowany jest na kilkanaście miliardów euro.

Młody Mazepin to bardzo niepokorny charakter, który daje o sobie znać zarówno na torze, jak i poza nim. A jak mu idzie w F1? Mocno średnio. Co prawda poza debiutanckim wyścigiem dojechał do mety w trzech kolejnych startach, jednak zawsze na ostatnim miejscu i zawsze z gigantyczną stratą do rywali.

Całe to zamieszanie wokół młodego Rosjanina postanowił wykorzystać legalny bukmacher Betfan, który poza bogatą ofertą zakładów na niedzielny wyścig proponuje również swoim klientom ciekawy bonus.

1 okrążenie Mazepina = 1 zł freebet bonus

Zasady tej promocji są bajecznie proste. Promocja potrwa w dniach 21-23 maj, zaś aby mieć szansę na darmowe środki należy w tym okresie postawić dowolny kupon (pojedynczy albo wielokrotny), na którym znajdą się wyłącznie typy dotyczące Grand Prix Monaco (trening, kwalifikacje, wyścig). Pamiętaj, że min. kurs na kuponie nie może być niższy od 2.50, zaś stawka kuponu powinna wynieść DOKŁADNIE 49 zł.

Sprawdź dlaczego warto grać w Betan

Za każde okrążenie Mazepina w niedzielnym wyścigu o Grand Prix Monaco otrzymasz darmowy freebet bonus. Przykładowo - jeśli Rosjanin ukończy wyścig, nawet na ostatnim miejscu, to na Twoim koncie gracza w Betfan pojawi się freebet bonus 78 zł. Darmowe środki bonusowe możesz wykorzystać na dowolne wydarzenia z oferty zakładów sportowych bukmachera Betfan. 

Nie masz konta w Betfan? Czeka na Ciebie bonus na start!

A co z graczami, którzy do tej pory nie zdążyli jeszcze zarejestrować nowego konta na stronie bukmachera Betfan? Czy oni nie mają szans na darmowy bonus z okazji Grand Prix Monaco? Oczywiście, że mają, o ile zdążą dokonać rejestracji w tym serwisie.

A z tym akurat nie powinno być większego problemu, gdyż przebiega ona błyskawicznie i nie powinna nikomu zająć dłużej niż 5 minut. Mało tego! Każdy gracz, który podczas rejestracji nowego konta w Betfan wykorzysta nasz specjalny kod promocyjny SPRYCIARZ otrzyma na starcie atrakcyjny pakiet bonusów powitalnych.

  • Cashback bonus za pierwszy przegrany kupon 600 zł
  • Betfan bonus 100% od drugiego depozytu 1000 zł

Więcej informacji na temat pakietu bonusów na start od Betfan znajduje się na stronie tego legalnego bukmachera.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/betfan-rozdaje-darmowe-freebety-na-f1

Oceń ten tekst