Betfan rozdaje darmowe freebety na mecz Szwecja - Polska

Ocena 5.00/3 głosy

Meczem dnia na Euro 2021 bez wątpienia będzie starcie Polaków ze Szwedami, którego stawką będzie awans z grupy E. I właśnie tego spotkania dotyczy najnowsza promocja od bukmachera Betfan, dzięki której można zgarnąć darmowe bonusy.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Szwecja vs Polska na Euro 2021 - obstawiaj w Betfan

Sytuacja w grupie E Euro 2021 jest bardzo klarowna. Szwedzi są już pewni promocji, jednak z pewnością będą walczyli o pierwszą lokatę i jak najlepsze rozstawienie w fazie pucharowej. Z kolei Polacy mają nóż na gardle i aby nie odpaść dziś z turnieju muszą to spotkanie bezwzględnie wygrać.

Jak zwykle bardzo szeroka oferta zakładów na to spotkanie czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Betfan, który proponuje nie tylko sporo tradycyjnych kursów meczowych, ale również ciekawe zakłady specjalne i dwa atrakcyjne bonusy na mecz Szwecja - Polska. Oto regulamin jednego z nich. 

Każda okazja Szpakowskiego =  freebet 5 zł

Swego czasu Dariusz Szpakowski zasłynął z nadużywania pewnego słowa w trakcie komentowania jednego z meczów. A zresztą, zobaczcie sami…

I właśnie tego wydarzenia dotyczy najnowszy bonus od Betfan. Regulamin promocji jest bajecznie prosty. We środę 23 czerwca zaloguj się na swoje konto gracza w Betfan i za dokładnie 89 zł postaw dowolny kupon z oferty zakładów bukmachera. Do promocji kwalifikują się kupony SOLO oraz AKO, ważne aby przynajmniej 1 selekcja dotyczyła meczu Szwecja - Polska, zaś kurs min. kuponu nie był niższy od 2.50.

Za każdym razem kiedy Dariusz Szpakowski użyje słowa OKAZJA (lub jego odmian) otrzymasz freebet bonus 5 zł. Mało tego! Za każdym razem, kiedy z jego ust padnie słowo WYBORY (lub jego odmiany) na Twoim koncie gracza w Betfan pojawi się freebet bonus 1 zł. Darmowe środki się kumulują, dlatego przy odrobinie szczęścia można zgarnąć całkiem pokaźny bonus!

Dołącz do Betfan, wpisz kod promocyjny i zgarnij pakiet na start!

Ciągle nie jest za późno, aby zarejestrować nowe konto gracza w Betfan i zgarnąć specjalny pakiet promocyjny na czas Euro 2021. Wystarczy wpisać nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, a błyskawicznie na koncie gracza pojawią się następujące bonusy:

  • Cashback bonus Betfan 600 zł
  • Bonus 100% od drugiej wpłaty 1000 zł
  • Darmowy freebet bonus bez depozytu 50 zł

Ten ostatni bonus jest tymczasowy i będzie obowiązywał tylko do 31 lipca. Więcej informacji o pakiecie dla nowych klientów znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/betfan-rozdaje-darmowe-freebety-na-mecz-szwecja-polska

Oceń ten tekst