Betfan rozdaje darmowe freebety na siatkarską Ligę Narodów

Ocena 5.00/4 głosy

Już dziś wieczorem ruszają zmagania najlepszych siatkarzy w Lidze Narodów. W rozgrywkach nie zabraknie rzecz jasna Reprezentacji Polski, dlatego obok takiego wydarzenia obojętnie nie mógł przejść bukmacher Betfan, który poza solidną ofertą zakładów proponuje również swoim graczom trzy atrakcyjne freebety do zgarnięcia.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Startuje Liga Narodów

Nie samą piłką nożną żyje człowiek! Co prawda większość kibiców emocjonuje się sobotnim finałem Ligi Mistrzów oraz zbliżającym się wielkimi krokami finałami Euro 2021, jednak w najbliższy weekend spore emocje czekają również na fanów siatkówki.

W piątek, sobotę oraz niedzielę Reprezentacja Polski zagra bowiem z Włochami, Serbią oraz Danią w Lidze Narodów, zaś na klientów posiadających konto gracza w Betfan czeka nie tylko solidna oferta zakładów na wszystkie mecze tych rozgrywek, ale i gwarantowane freebety. Wystarczy spełnić kilka prostych warunków promocji.

Stawiaj zakłady i zgarniaj darmowe freebety

Regulamin tej promocji jest bajecznie prosty. W piątek 28 maja postaw 2 różniące się od siebie kupony, SOLO lub AKO, z kursem min. 2.50. Stawka na kuponie powinna wynieść dokładnie 49 lub 99 zł. Niezależnie od wyników na kuponach w ciągu 48 godzin na Twoim koncie gracza pojawi się freebet 49 lub 99 zł, zaś wartość bonusu uzależniona jest od stawek na kuponach.

Dokładnie to samo możesz zrobić w sobotę oraz niedzielę, dlatego zakładając, że przez cały weekend obstawisz 6 różnych kuponów po 99 zł każdy, wówczas otrzymasz 3 freebety po 99 zł, czyli łącznie na Twoim koncie gracza pojawią się darmowe środki o wartości aż 297 zł.

Każdy freebet bonus od Betfan można wykorzystać na dowolne wydarzenie z oferty zakładów sportowych tego bukmachera, zaś darmowe środki będą ważne przez 3 dni od momentu pojawienia się na koncie gracza.

Dołącz do Betfan i zgarnij atrakcyjny pakiet promocji na start

Legalny bukmacher Betfan słynie z bardzo atrakcyjnej z punktu widzenia graczy polityki dotyczącej darmowych bonusów i promocji. Doskonale widać to na przykładzie pakietu powitalnego dla nowych klientów tego operatora, którzy już na starcie przygody z Betfan otrzymają:

  • Cashback bonus 600 zł
  • Betfan bonus 100% od drugiego depozytu aż do 1000 zł

Wszystko o czym należy pamiętać to fakt, że z tej promocji skorzystać mogą wyłącznie gracze, którzy w trakcie rejestracji nowego konta wpiszą nasz specjalny kod promocyjny Betfan o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza. Więcej informacji o pakiecie bonusów powitalnych znajduje się na oficjalnej stronie legalnego bukmachera Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/betfan-rozdaje-darmowe-freebety-na-siatkarska-lige-narodow

Oceń ten tekst