Betfan rozdaje freebety za gole Lewego

Skorzystaj z najnowszej promocji od legalnego bukmachera Betfan i obstaw sobotni mecz Bayernu Monachium z Borussią Moenchengladbach, a przy odrobinie szczęścia na Twoim koncie gracza pojawią się darmowe freebety.

Ocena 3,8/5 | 5 głosów

Lewy goni Gerda Mullera

Robert Lewandowski ma olbrzymią szansę, aby pobić historyczny wyczyn Gerda Mullera i strzelić 40 (lub więcej) goli w jednym sezonie niemieckiej Bundesligi. Zadanie nie jest proste, aczkolwiek bez wątpienia wykonalne.

Polskiemu snajperowi do wyrównania osiągnięcia Mullera brakuje jeszcze 4 trafień, zaś do końca rozgrywek pozostały 3 kolejki. Pierwsza okazja, żeby poprawić swój dorobek nadarzy się już w najbliższą sobotę i właśnie z tej okazji legalny bukmacher Betfan przygotował specjalną promocję dla swoich klientów.

Bonusy za gole Lewego

Regulamin promocji od bukmachera Betfan jest bajecznie prosty. Do 8 maja do godz. 18:30 postaw dowolny zakład na mecz Bayern Monachium - Borussia Moenchengladbach za dokładnie 39 zł. Do promocji kwalifikują się zarówno zakłady single, jak i AKO - ważne, aby przynajmniej jeden typ dotyczył tego spotkania.

W zależności od scenariusza jaki wydarzy się w tym meczu otrzymasz odpowiedni freebet bonus. Darmowe środki nie są uzależnione od wyniku kuponu, a zatem otrzymasz bonus niezależnie od tego, czy Twój kupon będzie zwycięski czy przegrany.

  • Lewy strzeli gola - otrzymasz freebet bonus 25 zł
  • Lewy strzeli 2 gole - otrzymasz freebet bonus 50 zł
  • Lewy strzeli 3 gole - otrzymasz freebet bonus 200 zł
  • Lewy strzeli 4 gole - otrzymasz freebet bonus 500 zł
  • Lewy strzeli 5 goli - otrzymasz freebet bonus 1000 zł
  • Lewy zobaczy żółtą kartkę - otrzymasz freebet bonus 30 zł
  • Lewy zagra całe spotkanie - otrzymasz freebet bonus 20 zł
  • Lewy strzeli w słupek lub poprzeczkę - otrzymasz freebet bonus 25 zł
  • Lewy strzeli gola z rzutu wolnego - otrzymasz freebet bonus 50 zł

Kibicuj Lewemu i rozbij bank w Betfan

W tej promocji nie biorą udziału zakłady systemowe oraz kupony zagrane za środki bonusowe. Darmowy freebet bonus pojawi się na koncie gracza w ciągu 48 godzin, zaś na jego wykorzystanie gracz ma maksymalnie 3 dni od momentu przyznania.

Znakomita wiadomość z punktu widzenia typera jest taka, że poszczególne scenariusze nie wykluczają się nawzajem, lecz darmowe środki się kumulują. Przykładowo - jeśli Lewy strzeli 2 gole (50 zł), zagra 90 minut (20 zł) i zobaczy żółtą kartkę (30 zł), wówczas na Twoim koncie gracza w Betfan pojawi się freebet bonus o wartości 100 zł.

Po więcej informacji o tym bonusie odwiedź stronę legalnego bukmachera Betfan.

Betfan

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner