Bonus 400 zł od bukmachera Betfan

Ocena 5.00/2 głosy

W ten weekend będziemy świadkami mnóstwa ciekawych wydarzeń sportowych. Z tej okazji bardzo atrakcyjna promocja czeka na każdego klienta legalnego bukmachera Betfan. Wpłać depozyt, a na Twoim koncie gracza automatycznie pojawi się darmowy bonus aż do 400 zł. Sprawdź regulamin promocji i wejdź do gry o darmowe środki.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Ciekawy weekend dla kibiców sportowych

Przed nami bardzo interesujący weekend na sportowych arenach. Szczególne powody do zadowolenia powinni mieć kibice i typerzy, których specjalnością jest piłka nożna.

Sezon piłkarski w wielu ligach wchodzi w decydującą fazę, zaś w najbliższych dniach czekają nas chociażby mecze ostatniej serii gier w polskiej Ekstraklasie, stracia Juventusu z Interem oraz Romy z Lazio, zaś Robert Lewandowski spróbuje pobić mający pół wieku rekord Gerda Mullera pod względem ilości bramek strzelonych w jednym sezonie Bundesligi.

Rzecz jasna doskonała oferta zakładów na każde z tych wydarzeń czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Betfan. To jednak nie wszystkie niespodzianki dla klientów serwisu.

Darmowy bonus 400 zł od Betfan

Na pustki w budżecie nie powinni narzekać gracze, którzy posiadają aktywne konto na stronie Betfan i którzy mają już za sobą przynajmniej dwa depozyty wpłacone u tego bukmachera.

Wystarczy bowiem, że do piątku 14 maja do godz. 23:59 wpłacą swój trzeci lub kolejny depozyt w Betfan na kwotę min. 50 zł, a bukmacher błyskawicznie podwoi wpłaconą sumę i podaruje im bonus aż do 400 zł.

Aby odblokować kwotę bonusu należy postawić zakład za równowartość bonusu po kursie min. 2.50 (może być pojedynczy zakład single, a może być wielokrotny kupon AKO).

Jak wypłacić bonus Betfan?

Rzecz jasna darmowych środków nie można od razu wypłacić na konto bankowe, lecz bukmacher wymaga najpierw obrotu bonusem.

Bonus Betfan należy obrócić 1x stawiając JEDNOCZEŚNIE całą kwotę darmowych środków na wielokrotnym kuponie AKO z min. 3 zdarzeniami i min. kursem łącznym 3.80. Bonus będzie aktywny jedynie przez 24 godziny, a zatem musi zostać wykorzystany jeszcze w ten weekend.

Na szczęście oferta zakładów na zbliżające się dni prezentuje się tak znakomicie, że nikt z Was nie powinien mieć najmniejszego problemu z wypełnieniem tego warunku bonusu Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/bonus-400-zl-od-bukmachera-betfan

Oceń ten tekst