Bonus od bukmachera Betfan na mecz Holandia - Ukraina

W niedzielny wieczór odbędzie się spotkanie Holendrów z Ukraińcami. Z tej okazji specjalna promocja czeka na Was na stronie legalnego bukmachera Betfan.

Ocena 5/5 | 2 głosy

Holandia vs Ukraina na Euro 2021 - oferta zakładów od Betfan

Mistrzostwa Europy nabierają rozpędu z każdym dniem. W niedzielę czekają nas trzy mecze, zaś oferta zakładów na każdy z nich jest dostępna na stronie każdego legalnego bukmachera w Polsce.

  • 15:00 - Anglia vs Chorwacja
  • 18:00 - Austria vs Macedonia Płn
  • 21:00 - Holandia vs Ukraina

Przyjrzyjmy się bliżej temu ostatniemu meczowi. Zdaniem analityków ustalających kursy dla bukmachera Betfan faworytem tego starcia będą gospodarze (mecz odbędzie się na stadionie w Amsterdamie). Obstawiając w Betfan triumf Holendrów można pomnożyć swoje środki po kursie 1.58, remis wart jest 4.00, natomiast kurs na Ukraińców wynosi 5.80.

Poza bogatą ofertą zakładów bukmacher Betfan przygotował na ten mecz specjalną promocję, z której skorzystać może każdy klient posiadający aktywne konto gracza.

Pierwszy gol = wygrany kupon w Betfan

Regulamin tej promocji jest dość prosty. Wszystko co musisz zrobić to zalogować się na swoje konto gracza w Betfan i wytypować zwycięzcę meczu Holandia - Ukraina. Pamiętaj przy tym, że stawka na kuponie powinna wynieść dokładnie 49 zł.

Jeśli Twoja drużyna strzeli gola jako pierwsza, wówczas bukmacher rozliczy Twój kupon jako zwycięski niezależnie od wyniku końcowego. Przykładowo - wytypujesz triumf Holendrów, a oni strzelą gola na 1:0, jednak mecz zakończy się remisem 1:1 to i tak bukmacher Betfan wypłaci Ci wygraną.

Nie masz konta w Betfan? Trzy atrakcyjne bonusy na start czekają na Ciebie!

Znakomita promocja powitalna czeka na każdego nowego klienta Betfan. Wystarczy, że podczas rejestracji wpiszesz nasz kod promocyjny o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza, a na Twoim koncie pojawią się:

  • Cashback bonus Betfan 600 zł
  • Bonus 100% od drugiego depozytu 1000 zł
  • Freebet bonus bez depozytu 50 zł

Standardowy pakiet powitalny został powiększony na czas Euro 2021 o darmowy freebet bonus bez konieczności wpłacania depozytu. Wystarczy założyć konto w Betfan w dniach 1 czerwiec - 31 lipiec. Więcej informacji o tym bonusie znajduje się na stronie legalnego bukmachera Betfan.

Betfan

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Fortuna baner
Fortuna baner