Bonusy o wartości 5000 zł do zgarnięcia w Betfan

Dołącz do promocji na stronie legalnego bukmachera Betfan, obstaw wybrane mecze angielskiej Premier League, a przy odrobinie szczęścia poza sporą wygraną weźmiesz udział w podziale bonusów z puli nagród 5000 zł!

Ocena 0/5 | 0 głosów

Promocja od Betfan dla fanów Premier League

W tym tygodniu będziemy świadkami kilku arcyciekawie zapowiadających się spotkań w angielskiej Premier League. Przed nami m.in. starcia Manchesteru United z Leicester, Chelsea z Arsenalem, a także Manchesteru United z Liverpoolem (tak, tak - to nie pomyłka - Czerwone Diabły rozegrają dwa szalenie ważne dla siebie mecze w ciągu… trzech dni).

Z tej okazji znakomitą promocję dla swoich klientów przygotował bukmacher Betfan. Poznaj regulamin bonusu i wejdź do gry o darmowe środki bonusowe z puli nagród 5000 zł.

Betfan płaci za dokładne wyniki w Premier League

Regulamin tej promocji nie należy do przesadnie skomplikowanych. Aby wejść do gry o bonusy z gigantycznej puli nagród należy w dniach 10-13 maj za dokładnie 29 zł postawić zakład, na którym znajdą się typy dotyczące DOKŁADNEGO WYNIKU w dwóch wybranych meczach Premier League w tym okresie.

Po zakończeniu promocji bukmacher Betfan rozda bonusy z puli nagród 5000 zł wśród wszystkich graczy, którym uda się ta niełatwa sztuka i poprawnie wytypują oba wyniki CORRECT SCORE. Rzecz jasna na ich koncie gracza pojawi się również wygrana z kuponu.

Jak wypłacić bonus Betfan?

Jeśli tylko Tobie uda się wytypować poprawne wyniki obu spotkań, wówczas bonus 5000 zł należy do Ciebie! Jeśli szczęśliwców będzie np. dziesięciu, wówczas każdy z nich otrzyma bonus 500 zł.

Darmowych środków rzecz jasna nie można od razu wypłacić, lecz należy najpierw dokonać obrotu bonusem 1x na wielokrotnych kuponach AKO z min. 3 zdarzeniami i min. kursem łącznym na kuponie 3.80.

Promocja obowiązuje w dniach 10-13 maj, zaś więcej szczegółów o tym bonusie Betfan znajduje się na stronie tego legalnego bukmachera.

Betfan

Utworzono dnia , ostatnia aktualizacja dnia , autor .
Znalazłeś w tekście błąd lub zawarte informacje nie są aktualne? Napisz komentarz lub skontaktuj się z nami.

Superbet baner
Superbet baner