Bukmacher Betfan rozdaje freebety na KSW 61

Ocena 5.00/5 głosów

Przed nami gigantyczne emocje dla wszystkich fanów sportów walki. Już w najbliższą sobotę 5 czerwca odbędzie się gala KSW 61, zaś poza znakomitą ofertą zakładów na wszystkich klientów bukmachera Betfan czeka darmowy upominek - freebet bonus 5 zł.

Odbieram bonus! Idź do Betfan

Wykorzystaj super bonus Betfan!

Obstawiaj KSW 61 w Betfan

W sobotni wieczór oczy wszystkich fanów mieszanych sztuk walki będą zwrócone na Ergo Arenę w Gdańsku, gdzie odbędzie się gala KSW, czyli 61. Konfrontacja Sztuk Walki.

W karcie aż roi się od znakomitych pojedynków, które rzecz jasna możecie obstawiać na stronie bukmachera Betfan, natomiast nie ulega wątpliwości, że walką wieczoru będzie starcie Łukasza Jurasa Jurkowskiego z ambasadorem firmy Betfan, Mariuszem Pudzianem Pudzianowskim.

Kto okaże się górą? Przekonamy się już w sobotni wieczór. Poza bogatą ofertą zakładów bukmacher Betfan ma również dla każdego ze swoich klientów specjalną niespodziankę. Sprawdź szczegóły promocji i zgarnij darmowe środki na dalszą grę!

NiesPUDZIANka od bukmachera Betfan

Trudno o lepiej skomponowaną promocję okolicznościową, niż w przypadku najnowszego bonusu Betfan. Bukmacher proponuje bowiem darmowe środki z okazji gali KSW 61, w trakcie której gwiazdą wieczoru będzie jego ambasador, czyli Mariusz Pudzian Pudzianowski.

Zasady promocji Betfan są bajecznie proste. Każdy gracz, który do 4 czerwca do godz. 12:00 kiedykolwiek wpłacił depozyt na swoje konto u tego bukmachera i obstawił dowolny zakład otrzyma freebet bonus 5 zł!

Promocja nie ma żadnych ukrytych warunków, zaś freebet bonus będzie aktywny od piątku 4 czerwca od godz. 16:00, aż do soboty 5 czerwca do godz. 20:00. Darmowe środki należy wykorzystać na dowolne wydarzenie przedmeczowe z oferty zakładów Betfan na galę KSW 61.

Nie masz konta w Betfan? Dwa bonusy na start czekają na Ciebie.

A co z graczami, którzy do tej pory nie zdążyli zarejestrować nowego konta gracza w Betfan? Czy oni nie mają szans na darmowe środki? Niestety, nie otrzymają oni darmowego zakładu 5 zł do wykorzystania podczas gali KSW, jednak czekają na nich dwa bardzo atrakcyjne bonusy powitalne dla nowych graczy.

Wystarczy bowiem, że wpiszą nasz promocyjny kod Betfan o treści SPRYCIARZ w odpowiednie pole formularza rejestracyjnego, a błyskawicznie na ich koncie gracza pojawią się dwa bonusy na start:

  • Cashback bonus Betfan 600 zł
  • Bonus 100% od drugiego depozytu 1000 zł

Więcej informacji o tych oraz pozostałych bonusach od tego legalnego bukmachera należy odwiedzić oficjalną stronę legalnego bukmachera Betfan.

Idź do Betfan Idź do Betfan

Obstawiaj zakłady bukmacherskie w Betfan.

Podziel się
  • facebook
  • twitter
  • telegram

https://spryciarz.com/bukmacherzy/betfan/news/bukmacher-betfan-rozdaje-freebety-na-ksw-61

Oceń ten tekst